Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Zacinają Ci Się Gry? Wejdź


for-ever

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Masz problem z zacinającymi się grami? Ten poradnik na pewno Ci pomoże!

 

A więc tak ja miałem problem z grą Blur. Nawet na najniższych detalach mi się przycinała, więc zrobiłem to tak:

 

1. Wchodzimy w panel sterowania--> Panel sterowania Nvidia--> Zarządzanie ustawieniami 3d.

 

t7ybg6.jpg

 

2. Wybieramy z paska grę, jeżeli jej nie ma klikamy dodaj i wybieramy plik .exe gry, której działanie mamy zamiar poprawić. W moim Przypadku jest to blur.exe . Wybieramy MAKSYMALNA LICZBA WSTĘPNIE RENDEROWANYCH KLATEK i ustawiamy 0 .

 

b3tpoj.jpg

 

3. Klikamy ZASTOSUJ

 

4. Cieszymy się nie przycinającą się grą. TESTOWANE NA GRACH:

 

-BLUR(na najwyższych obrotach)

-RISEN(na najwyższych obrotach)

-Battlefield Bad Company 2(na najwyższych obrotach)

-GTA EFLC (bardzo duży wzrost wydajności)

-Metin2 (Bardzo duży wzrost wydajności)

 

Uwaga

Działa tylko dla kart NVIDIA

 

 

Jeśli pomogło, to daj +`ika ;)

 

PS. Jeśli można proszę o zdjęcie tych 10%(Dostałem je tylko za to, że wam się strona zacinała, a ten poradnik powinien to zrekompensować)

for-ever

33608.png

19072.png

Opublikowano

To jest właśnie pod win 7 i xp, a na viscie to nie wiem, bo nie mam jak przetestować, ale różnica jest naprawdę wielka...

for-ever

33608.png

19072.png

Opublikowano

Spróbuje coś wykombinować z tym radeonem, ale dopiero w niedziele, bo będę miał dostęp do laptopa z tą kartą.

 

PS. Na metina ten sposób działa, ale jeżeli macie neta poniżej 1 mb to raczej nic nie poradze <_< Chociaż nie wiem, bo nie mam gdzie tego przetestować.

for-ever

33608.png

19072.png

Opublikowano

KLrde ja nie mam panelu sterowania nvidia a mam karte nvidia co teraz począć?

1287838054-U230664.jpg

Sygna by me

Opublikowano

ja mam XP i umnie woogle w Ustawieniach do programu nie ma czegoś takiego,, maxymalna liczba...'' jest tylko coś innego gdzie zmienić można na jakośc,wydajność,duża wydajność i coś jeszcze

fs.png

Opublikowano

KLrde ja nie mam panelu sterowania nvidia a mam karte nvidia co teraz począć?

 

Bo to jest chyba tylko do nowszych wersji kart, ale nie jestem pewien, ale u brata na kompie też tak jest, więc chyba.. No niestety

for-ever

33608.png

19072.png

Opublikowano

ej ja nei mam nic takiego w panelu, jednak mam Nvidia nviev deskopt manager ale to chyba w tym nic ;x

Metin2.Co.Kr

 

Kupie ! ;

 

Ku Czar. Ostrze

Pomoc Smoka ;

 

Fms +6 - 9 Kd Pod Expa ( najlepiej +5 )

 

Oz Błogo, Czarowana Zbroja

Zbroje Dla Sury ( Mistyczna, Mglista, Twarzy Ducha, Duchowa ) +0 - 6 + Pz + Defa +5

Branze Z Bialego Zlota + 1,5k - 2k Pz

Srebrny Naszyjnik + 1,5k - 2k Pz

Skorzane / Drewniane Buty + 1,5k - 2k Pz

 

 

 

Nick ; Spok0jnyWP

Lvl ; 47 +

Koń ; Bojowy ( 12 lvl )

 

Nick ; Nerw0wyBuff

Lvl ; 26

Koń ; Brak

 

JINNO !

 

 

 

Aktualizacja; 5 Sierpnia 2011

Opublikowano

A na ATI Radeon jest może bo mi się tnie jak wezme pelerynka wiele grupek i musze ctrl + alt +delete xD

nie regulaminowa sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...