Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy Wygląd Forum Podoba Wam Się ?


Kssardas

Czy podoba ci sie nowy wygląd forum?  

97 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci sie nowy wygl?d forum?

    • Tak
      62
    • Nie
      35

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wygląd niczego sobie. Kwestia przyzwyczajenia.

Opublikowano

Zmiany co do starego wyglądu są kosmetyczne. Obsługa jest taka sama jak wcześniej.

Znalazłem małego buga.

Przeglądarka: Opera 9.20 (wiem, że stara, ale bierze mało ramu i dlatego ta wersja)

System: Win7

bugdz.png

Gość Mounthains
Opublikowano

o wiele lepsze. Łatwiej się moderuje ^^

Opublikowano
bardzo fajny styl trochę przejżyściej jest ;p

 

Kto dał takiemu analfabecie moderatora ?! Pewnie Mounthujns...

 

@Topic Nowy styl mi się nie podoba, najlepszy był czarno-żółty.

Piękna sygnatura.

Ze 300x za duża.

Opublikowano

spoko jest ;)

Dam + Dam - Dam 5 Dam Co Chcesz Jeżeli ty to mi dasz to co ja Chce :) Róże na górze Fiołki na dole a mi się nie chce o ja pierdole !

Opublikowano

Niezbyt precyzyjnie zadane pytanie xD Czy podoba mi się? Tak, podoba. Ale wolałem jednak starszy. Nie podoba mi się nowy system statusu, blogi są nawet spoko, edytor o wiele ładniejszy, nie przypadły mi do gustu te "linie" po lewej, szczególnie jak ta ostatnia wygląda jak podwójna, dotted (kropkowane) były o wiele ładniejsze ^^ I bardzo ładnie kolorowana składnia. A te ikonki na dole powinny być czarno-białe, albo troche mniej sie wyróżniać xD

 

PS Szkoda że w IP . Board Mobile nie da sie dodawać postów (na mobilnych przeglądarkach może i nie działają ciasteczka, ale jest jedno rozwiązanie - nick, hasło, treść i wyślij)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...