Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gosc Zglosil Na Policje Kradziez Eq ! Zobaczcie ! Xd


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hahahahahhaha masz + sie usmialem a bylo tak nudno ;D

hehehasg.png

Sygna by SilverWolf avek by CreatiVe1

 

Nie bądź pokemon daj - to tylko 3 sek.twojego życia :)

Opublikowano

To mnie rozwaliło na łopatki. W dzisiejszym teleexpresie była wzmianka o tym, myślałem, że padnę xD

Przenoszę do pogaduszek.

Fw15x0y.png


Opublikowano

Buhahahah ale nolife xdd

 

Dzieki + leci usmialem sie ostro ;p

star_10.png

 

Pomogłem .? Daj + .!

 

Metin2 PL S7 Almanach - 62lv ON - I'm back.

dajplusa.gif

86330748.gif

Opublikowano

Heh mocne ;d Ciekawe jakie miał te eq (900zł lol ) ciekawe ktory lvl heh

 

Pozdrawiam tego pana z Olsztyna o ile się nie mylę xD

Logo.JPG

Opublikowano

Zarąbiste ciekawe jaką miał minę policjant przyjmujący to zgłoszenie, łap + :)

Proszę daj + :). Odwdzięczę się .

 

anime4itahi909.png

Opublikowano

@Shizzka

Chyba metin :) ..

Fragmenty :

"jego bohater stracił buty, tarczę, naszyjnik, bransoletki i hełm"

"konto jego siostry zostało zablokowane"

@Topic

W tibii rzadko banują xD .. A w metku bany lecąąą ...

PS: Żal mi go , ja już z tym zkończyłem

Opublikowano

Nie wierze ze 27 latek jest tak niedojrzały umysłowo (nie chodzi Mi o osoby upośledzone czy inne, które są dotknięte jakimiś chorobami). Trzeba nad tym ubolewać.

Wielkie dzięki za bana na moje stare konto....

DAJ MINUSA!

Legenda
Opublikowano

No, gość jest dobry żeby to zgłosić na policję .

Gdyby mnie okradli nie zgłosił bym tego na policje na pewno.

Opublikowano

Ciekawe czy byś nie zgłosił... ok. 1 tysiąca twoje konto było warte "niby" :P Nie zgłosił byś? 1 tysiak w plecy?...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...