Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Legalne Zarabianie Kasy, W Metin2


AdamS12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Taaa, ale np. u mnie wyzywki +5 nie kupisz ;/

Gdy dropimy ulepszacze, często wpada nam do baga wyzywka, wtedy tylko 2 flagi z +4 na +5, potem tak samo jak żelak ;)

52287137559562145640.png

Opublikowano

@up tak też może być bo np gdy sobie bufa w m2 expilem na generalach to z 15 flag poleciało, a znalezienie wyzywki +5 to jednak lekki problem, ale za to się opłaca bo +9 chodzi u mnie po 45kk xD

Opublikowano

też tak zarabiałem..czasem można kupić te ulepszacze za 'grosze' jak ktoś jest naiwny , to..prawie jak za free masz.Jednak nie jest to pewny - kowal często lubi palić :mellow:

Nevrast - Ramsey - Jinno

 

Zapraszam:)

Opublikowano

Przyznam Ci racje, kowal jest uzależniony...

Mi tam rzadko pali, choć mam słabe dni(Potrafi z 50 zelakow nawet 1 na +9 nie zrobić xD)

Ulepszacze są czasem tanie, ale żeby na nie mieć, to trzeba zarobić :P

Ps. kto mi ojebał konto na s8 ?

Przyznawać sie ! :D

52287137559562145640.png

Pasjonat
Opublikowano

Bardzo ładny poradnik.

Przyda się.

Ja sam juz tak robilem jak expilem na pustyni a tych ulepszaczy naprawde duzo dropi.

A czasem dropnie ogon weza + warty ok. 2kk

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

hmm działa pozdrawiam

Tylko głupi nie boi się a w szczególności Head Admina :)

 

Pomogłem? Daj - i 5 ^^

Opublikowano

@UP:

Jak możemy zwiększyć zarobki?

- Znaleźć kogoś, kto będzie nam sprzedawał żelaki

- Dropić na DMG hacku(Lecz nie koniecznie, nie wyskakiwać mi tu, że dmg jest nielegalne !)

- Grac na multihack Ita, z opcją MobOnClick(Lecz nie koniecznie, nie wyskakiwać mi tu, że mh jest nielegalne !)

- Ulepszać dropa tzn. zostawić sobie żelaka/maske +7/+8 i ją założyć, kupić jakąś zbrojke, tarcze itd.

 

- Dropić na DMG hacku(Lecz nie koniecznie, nie wyskakiwać mi tu, że dmg jest nielegalne !)

(Lecz nie koniecznie, nie wyskakiwać mi tu, że dmg jest nielegalne !)

 

nie wyskakiwać mi tu, że dmg jest nielegalne !

 

Gdy wybieramy dropienie ninją, musimy pobrać dmg hacka, przy mentalu niekoniecznie ;)

52287137559562145640.png

Opublikowano

Ahh

te wasze sposoby..

Need +

 

 

Jeśli dałeś mi + to napisz w komentarzu a odwdziecze sie ^.-

 

 

 

Look, if you had one shot, one opportunity

To seize everything you ever wanted-One moment

Would you capture it or just let it slip?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...