Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Legalne Zarabianie Kasy, W Metin2


AdamS12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Chciałbym Wam przedstawić mój sposób na zarabianie, ale na początku uprzedzam, że nie zawsze żelaki schodzą.

 

Potrzebne nam do tego będzie:

 

1. Wojownik mental 30lvl+.

2. Trochę wolnego czasu.

3. Podstawowe eq, do expienia na pustyni.

4. Ok. 500k (Można mniej).

 

Lub

 

1.Ninja dagger 25lvl+ z chmurką na M

2.Trochę wolnego czasu.

3.Podstawowe eq do expienia na pustyni.

4.Ok 500k na poty.

Gdy wybieramy dropienie ninją, musimy pobrać dmg hacka, przy mentalu niekoniecznie ;)

Dmg:

http://www.mpcforum.pl/topic/175136-update-dmg-skillhack/

 

Podstawowe eq do expienia na pustyni:

 

1.Bojowa +6

2.Zbroja na 26 +4, najlepiej z jakimś kd defa +2

3.Żelak +5 / maska +5(Potem zamiast sprzedać maski/żelaka +7/+8 możemy ją założyć)

4.Broń 2-ręczna +5/+6 / krótkie noże +6 najlepiej z kd powtórki

 

Zaczynamy !

 

Idziemy dropić na pustynie ulepszacze.

Ogon skorpiona - Król Skorpion

Pajęcza sieć - Trujący Pająk, Podły Śmier. Truj. Pająk

Worek z pajęczą trucizna - Młody Pająk, Czerwony Trujący Pająk, Podły Trujący Czerwony Pająk

Gdy już mamy ok. 10 ogonów skorpiona & pajęczych sieci, udajemy się na kanał handlowy, do m1.

Następnie kupujemy parę żelaków +5, najlepiej z 5 ^^

No i ulepszamy !

Z +5 na +6 : Ogon Skorpiona x2

Z +6 na +7 : Pajęcza Sieć x2

Z +7 na +8 : Worek Z Pajęczą Trucizną x2 & małż

Z +8 na +9 : Worek Z Pajęczymi Jajami x2 & małż

Polecam ulepszanie do +7 i sprzedawanie, potem kupowanie małży ^^

 

 

Cennik(podam przykład s8 Onyks):

Zelak +5 - 50k - 100k

Żelak +6 - 500k

Żelak +7 - 1-1,5kk

Żelak +8 - 6-8kk

Żelak +9 - 18-22kk

Jak widzicie można świetnie zarobić!

 

Grając 5godzin (4h dropimy) mamy:

- 20 ogonów

- 15 Sieci

- 25-30 Worków z pajęczą trucizną

- 5 Worków z pajęczymi jajami

Worki możemy sprzedać, za ok 500k, więc dodatkowy zarobek, lub zostawić i robić na +9 :):D

Jak możemy zwiększyć zarobki?

- Znaleźć kogoś, kto będzie nam sprzedawał żelaki

- Dropić na DMG hacku(Lecz nie koniecznie, nie wyskakiwać mi tu, że dmg jest nielegalne !)

- Grac na multihack Ita, z opcją MobOnClick(Lecz nie koniecznie, nie wyskakiwać mi tu, że mh jest nielegalne !)

- Ulepszać dropa tzn. zostawić sobie żelaka/maske +7/+8 i ją założyć, kupić jakąś zbrojke, tarcze itd.

 

Dodatkowe informacje dot. dropu:

- Dropi tam dużo zbroi, czasem 500/1000/1500/2000 hp!

- Dropi tam dużo biżuterii, czasem 500/1000/1500/2000hp

- Dropi tam Bransoleta z nieb. łez (+4 ok 300-400k)

- Dropi tam dużo broni, czasem +12/8/6/4 int/wit/zr/sił (Wachlarze +12 int najbardziej cenione)

 

Myślę, że przyda Wam się mój poradnik na zarabianie ;)

Jest to mój pierwszy poradnik, w dziale metin2.

 

Postaram się dodać, też inne moje sposoby na zarabianie ^^

Ps. możecie zauważyć parę błędów ortograficznych, mam dysleksję.

 

Zakaz kopiowania na inne fora!

[Jeżeli już tak bardzo chcesz skopiować moją prace, dopisz tam "Jestem mendą, kopiuje prace innych np. AdamS12 z mpc forum, aby zbierać pochwały" ]

52287137559562145640.png

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Spearker:

Ale chyba na mpc tego niema.

Skoro 50kk w tydzień zrobiło taką furorę, to chyba ok. 100kk w tydzień bez możliwości bana, też pomoże ludziom :)

EDIT:

@up: Tak, ale nie trzeba dropić na em2 ^^

wspomniałem o tym w temacie.

52287137559562145640.png

Opublikowano

Jak kasa z allegro jest taka tania, to ludziom już się nie chce iść na pustynie, tylko kupują ^^

Kiedyś był większy problem, ze sprzedażą żelaków :P

52287137559562145640.png

Opublikowano

ja zarabiałem w podobny sposób tylko robiłem ebo do +7 i +8 Ebo takie szybko się sprzedadzą u mnie na Candi +7 5-6kk +8 10-15kk

C Z E K A M

 

 

N A

 

 

S

 

 

2 6

Opublikowano

nawet nawet ale jak masz pecha kowala

to wał a nie kasa i zostajesz z niczym

ja tam wole M3 i fishbota, nie legalne ale opłacalne :D

2mo740k.jpg

Opublikowano

Tak, ale 500k to nie dużo :]

Woj mental 30lvl+ to dzień na em2

A z samych dropów z pustyni tyle zarobisz :)

W międzyczasie można walić metki w m2

polecam 15 lvl eq +6/+7

DMG hacka sh i jedziemy z koksem :D

52287137559562145640.png

Opublikowano

Jeżeli ujmując słowo "hack" za program wspomagający grę to jest to w 100% legalne i nie odnosi się do żadnego pkt karnego. - To tak offtopowo.

 

@

Poradnik taki 4/10. Nic rewolucyjnego nie daje, i trzeba mieć kupców bo wątpie by naraz sprzedać ok. 100 sztuk.

Opublikowano

No na raz, to na 100% tyle nie sprzedaż ;)

Ale możesz wystawić shopy na wszystkich ch w m1 i powinieneś przez dzień sprzedać sporo żelaków, niektórzy kupują +7/+8 i robią na +9, bo one po 20kk.

52287137559562145640.png

Opublikowano

Nawet ładny poradnik ,nie było chyba z tym tak dużo pracy ale łap + za chęci .

Oby tak dalej :) .

Proszę daj + :). Odwdzięczę się .

 

anime4itahi909.png

Opublikowano

100% legal ? ehe a em2 to co :D :D :D :D

ale sposób z żelkami znany ;)

masz+

WIELKI RELOAD USERA XXSYRIUSZXX

DAWAJ MINUSY BIJEMY DO 2K !!!!

NAWET ZA NIC PROSZE !!!

Opublikowano

bardzo ładnie napisane :P krótko ale da się połapać... masz ode mnie plusika :] sam o tym wiedziałem (zarabiałem tak czasem ale nie masowo, no i nie dropiłem tylko kupywałem ulepszacze)

Każdy mądrzeje z czasem...

Opublikowano

Nie lepiej kupić stal +8, włożyć kd +4 wybonować i uleprzyć na +9 ? wtedy będzie leprzy zarobek ^^

Jeśli Ci pomogłem, daj + to nic nie kosztuje <3

 

 

piesc_ico.jpg

Opublikowano

Ja tak robiłem z żelakami tylko ulepszacze kupywałem . Całkiem nieżle można zarobić jeżeli ma się szczęscie bo jak ma sie pecha to nic nie zarobisz tylko stracisz :(. A i popraw to.

2. Trochę wolnego czasu/EasyMetin2.
Nie wiem czy EasyMetin2 to nie hack.

652601399840421198520.png

 

Opublikowano

No to serio macie pecha, jeżeli chociaż jednego żelaka na +6 nie zrobicie :P

Robicie +6 i już Wam się zwraca.

Ok, poprawie, ale gdzie jest napisane, że musicie em używać ? ;)

Ja expąc 2h na pustyni wydropiłem 10 worków 13 pajęczych sieci i 17 ogonów.

@EDIT:

Poprawione, to z em2.

Dodałem podstawowe eq do expienia na pustyni.

Dodałem kolorki.

Ps. Nie są za bardzo oczojebne ? Starałem się wybrać łagodne kolory ;)

52287137559562145640.png

Opublikowano

Według mnie zarobek 10 kk dziennie, czy ile tam pisałeś w obecnej chwile na Metinie to jest nic. :P W imha w ciągu dnia można zarobić 40 kk lekko, bez rżadnego pierdolenia się w ulepszanie itp. Ale poradnik może być, leci + :)

Jeśli Ci pomogłem, daj + to nic nie kosztuje <3

 

 

piesc_ico.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...