Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Sposób]100Kk Lub Więcej Za Free ?


MrPaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam na allegro.pl czytałem ze jak kupuja yang to mają ustawic sie obok strażnika wsi i wystawic np w sklepie potke o wartosci 100kk i on przychodzi i kupują ta potkę !! Możecie i wy wystawic i czekac na szczęście i proponuje wystawic potke za 100kk bo ogólnie tyle kupują !! Jeśli się podoba Daj + jeśli nie nic nie dawaj !!

Opublikowano

No to czekać az ktos odgadnie jaka jest nazwa hehe

Przyjmuje -

"Życie jest jak papier toaletowy szare długie i do dupy." Powiedział pewien użytkownik forum mpc

PS Proszę Administracje o ściągnięcie paru %

Opublikowano

Musze przyznac... to dziala

 

Kiedys zrobilem shopa z potkami dropnietymi z se-rang bylo ich z 2k czerwonych i z 600 niebieskich i w tym zamiast czerwonewystawic za 30k wystawielm za 300k 1 sztuke a niebieskie specjalnie wystawilem za 10kk i wszystko zniklo... to dzialo sie szybko.. wystawilem shopa i przyszlo z 50 botow do handlarki jkaby chmara lecialy... wtedy znikly potki ;d

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Kolego masz sposób jak z koziej dupy trąba za przeproszeniem, chcesz to sobie kamp pod tą starszą panią tydzien, dwa, miesiac, rok i ZDECHNIJ TAM

Zaśmiecasz tylko forum idiotycznymi sposobami to piękne forum, na drugi raz pomyśl zanim coś napiszesz. WYJDZ!

 

p.s. Głupich nie ma, poszli bielić las. Jeżeli wiesz o co kaman to Ci to moze pomoze

Opublikowano

Szczerze to od wielu ludzi kupywalem yangi i za każdym razem nie kazał mi wystawiac Potki !! tylko inny item i specjalna ustaloną wcześniej nazwą Sklepu. Więc to na pewno nie przejdzie ;]

Opublikowano

Jeśli myślicie że GM nie handluje yangami to jesteście w błędzie... Pomyślcie sobie: Na metinie PL każdy GM to polak. Myślicie, że wyłapywanie fishbotów i szukanie cheaterów to jest praca o której marzyli? Każdy próbuje dorobić sobie na boku jak tylko można. Wystarczy, że część GM'ów jest w zmowie z SGM i kto by się o tym dowiedział? Nikt. No bo kto o zdrowych zmysłach będzie podejrzewał GM'a o handel yangami? :] Nie takie rzeczy się robi a to uwierzcie mi- to jest pestka:P

xxxcc

Opublikowano

Teoretycznie jest to możliwe ale w praktyce

nie wykonalne, bo zanim on kupi tą potke to sprawdzi nazwe sklepu

potem nick postaci i pewnie jeszcze do niej napisze zanim to kupi zeby sie upewnic

na takie cos nie ma szans sory ale -

2mo740k.jpg

Opublikowano

nie zakładaj takich tematów, było i nikt sie na to nie nabiera. dajesz nick w grze jemu aby nikt taki inny nie zrobil takiego czegos.

wolfsygna.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...