Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!!

 

Mam problem na koncie ;/ o.O

Mam 45 lvl surke WP czarowane m3 czarowana m3 i 10 w palca.

Gram z Dmg Hakiem I Easy Metkiem :rolleyes:

I tu mam problem Gdzie Expić na 45 lvl Bez boja ;/(czasu nie mam cały czas easy metek był) :angry:

Oraz Gdzie Zarabiać ? Posiadam nawet dobre eq osiagam 390 defa z czarowaną :P

Myślałem nad Dt 1 poziom bo bodzie ładnie dropią podobno :O

Proszę Doradźcie Gdzie Expić ? I Zarabiać ?

 

Każdy nie durnowaty post dostaje +++

 

Pozdrawiam Proszę o Szybką odpowiedź :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Odpowiedziałeś tylko kiedy bodzie dropią ale i tak + dostałeś? o.O

Gdzie Zarabiać ? o.O

 

A na bo za dużo ludu u mnie i długo bicia :(

Coś Łatwiejszego żeby spota brał troche a nie po 3 grupki i 0.2 za sztuke ;/

 

MrBibix123

 

Na bo nie da rady za dużo ludu o.O

 

Chodzi mi o to żeby dużo spota brał i expa trochę dostawał

Bo już na pustyni słabo leci :(

 

Fish Bot nie mogę bo banik poleci ostatnio po 2 gm siedzi u nas na serwerze ;/

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

45lvl?

 

expij sobie na BO i zrob tego bojowca na 54lvl spokojnie v1/v2 (zalezy eq/skille)

 

kase to zarabiaj np. na fishbocie jak uzywasz hackow

Daj minusa nie bądź pomidorek ! :D

Opublikowano

Mów że źle na BO ? To gdzie chcesz expiC? na 45 do 50 BO...

Chyba ze masz eq+9 full wypas do v1 ;)

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

kużwa gdzie wam sie śpiesz co raz wiecej widze nobków po 30lvl i do v1 sie pchaja i po 1 grupce o.O a na dzikusach spot luzem i expa wiecej

ty tez sie nie śpiesz do v1 do 54luzem na bo episz

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Na tym lvl chyba najlepszym wyjściem są metiny, ja jednak na twoim mijscu zrobiłbym sobie Dropka np do imha :) napewno zarobisz więcej niż na metinach

Jeśli Ci pomogłem, daj + to nic nie kosztuje <3

 

 

piesc_ico.jpg

Opublikowano

Exp na bo, tam możesz spokojnie surą wp do 50-54 siedzieć, jeśli będziesz ogarniał całego spota, exp będzie ładnie leciał

 

Zarabianie to przedewszystkim metiny lub zrób sobie 2-3 postacie na FB :D

Opublikowano

Na BO aż dropniesz zęby orka tak by Ci starczyły na misje

jak przy tym wbiejsz 50+ to do DT a jak nie to ezoty pod świątynią i az dropną Ci ksiegi klątw tak, żeby starczyły na misje

w ten sposób 50 na pewno dobijesz i bd mógł iść do DT

tam podropisz bodzie, posprzedajesz i bd miał na dobre eq

wtedy według mnie mógłbyś spróbować iść do v2 i brać po 1 grupce tych małych pająków, a jak nie no to normalnie expić w v1

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ja na 45 też miałem ten dylemat ale jak grasz na dmg hacku to na lajcie cała komnata w trudnym lochu kasy dużo bo medale dropia + smieci na 45/60 lvl ja w 2 dni nabiłem 51 od 45

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...