Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Db-Bot 1.1 Crack


Eraton

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam przedstawiam wam nowa wersje db-bota.

 

DB Bot:

http://sro-db.de/downloads/db_Bot_v1.1.rar

 

Crack(Loader from lolkop):

http://lolkop.kilu.info/db_bot/db_bot_loader.exe

 

Skan Cracku

 

Jak włączyć bota:

Włącz Loader od lolkopa i odnajdź (1) SWSRO Bot, teraz poczekaj kilka sekund aż zobaczysz taką wiadomość "Cracking done", wtedy włączy ci się bot i już gotowe :D

 

Źródło: e*pvp

ON

Lynx

Nick: Arisa

LVL: 110

Guild: Kill4Fun

Build: Pacheon + Fire + Force, Pure Str

 

OFF

Diamond

Nick: Giant

LVL: 110

Guild: ---

Build: Wizzard / Cleric

Opublikowano

ahh czekałem na to ;) dzieki

 

@Edit

 

Dla tych co nie chca sciagac bo nie sprawdzony - Jutro o 6 rano sprawdze dzialanie bota i tam tutaj raport ;)( nie sprawdze prawdopodobnie loopa )

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Opublikowano

On działa na all serwerach. xD

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

a masz db-bot loader ( ikona wyglada jak mordka szczurka ) jak nie to sciagnij to i wloncz i dopiero odpal bota :)

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Opublikowano

Minimap & Unique Times added

New resolution added: 1600x1200

Item Network optimized

SWSRO 2 added (Uniques / Itemnetwork not yet)

Party Match Bug fixed

Loop bug fixed

ON

Lynx

Nick: Arisa

LVL: 110

Guild: Kill4Fun

Build: Pacheon + Fire + Force, Pure Str

 

OFF

Diamond

Nick: Giant

LVL: 110

Guild: ---

Build: Wizzard / Cleric

Opublikowano

mi nie działa co robie źle włączam proxy potem loadera i bot sie włącza daje start game client sie ładuje i dalej nic

Opublikowano

Mogłeś napisać gdzie. Ponieważ wszystkie pliki bierze się z xxx i tak w ogóle ten Crack stamtąd jest.

 

@down Ace chodziło mi o dominompl bo wstawił gwiazdki, żeby nie było pełnej nazwy. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Czemu wyskakuje mi error jak w bocie chce włączyć start przed logwaniem ?

[!!] Rasta / SkuneK [!!]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRAM W GRE

Opublikowano

Wszystko ładnie pięknie tylko prze npc z potami wgl do niego nie wchodzi i wyskakuje błąd proxy cos tam reconected nie pamietam dokładnie i nie wiem o co chodzi ;s

 

Ogólnie to loop'ing na zszc nie działa :rolleyes:

14sfk87.jpg

Hemp Gru <3 diil <3

Opublikowano

Ja wyłapałem jak narazie 2 problemy:

-Autopotion nie dziala..

-oraz opcja loop.. gdy robie returna do ht pisze Start Loop tak jak powinno byc ale nagle staje w jednym miejscu i niechce sie z niego ruszyc... script nagrany jest prawidlowo..

 

Wrocilem jak narazie do wersji 1.0

Opublikowano

Ja wyłapałem jak narazie 2 problemy:

-Autopotion nie dziala..

-oraz opcja loop.. gdy robie returna do ht pisze Start Loop tak jak powinno byc ale nagle staje w jednym miejscu i niechce sie z niego ruszyc... script nagrany jest prawidlowo..

 

Wrocilem jak narazie do wersji 1.0

 

Mi jakoś 1.1 działa normalnie

Autopot działa.

Loop niestety nie jak w każdej wersji na zszc. <_<

14sfk87.jpg

Hemp Gru <3 diil <3

Opublikowano

to w końcu to keyloger ? :angry: bo ścigałem włączyłem i nie wiem czy się bać ?

 

Bot z oryginalnej stronki.

A loader ze strony lolkopa.

Więcej raczej nie muszę pisać czy clean czy nie.

14sfk87.jpg

Hemp Gru <3 diil <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...