Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Download] Wszystko Do Stworzenia Własnego Prywatnego Serwera Metin2


Schittset

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hasło do FreeBSD plików JachuPL to:

 

Login: root

hasło: ganja

A do MySQL hasło to:

 

Login: yasu19956

Hasło: driftingforever

Pomogłem? Oczekuję na

add.pngadd.png

 

logo.gif

 

35363.gif32952.png

14172.pngminecraftsi.png

27867.gif23450.png

29893.png24130.png

obrazfp.png

Budowniczy
Opublikowano

Jakie hasło logowania w plikach Avalonmt2?

 

Dobra, już mam.

 

Login: root

hasło: mt2isgreat

Hasło bazy (MYSQL): avalonmt2

Konto w grze:

id: testkonto

hasło: 12345

Opublikowano

Zna ktos login i haslo do plikow serverowych by JachuPL ? bo te co ktos podawal : login :yasu19956 haslo : driftingforever nie dzialaja ;/

Opublikowano

Hasło do FreeBSD plików JachuPL to:

 

Login: root

hasło: ganja

A do MySQL hasło to:

 

Login: yasu19956

Hasło: driftingforever

Dzięki Stary Jesteś Wielki ;D

Opublikowano

Proszę o nowy link do Tools Metin2 bo teraz jak wchodzę to pokazuje się to:

 

 

Not Found

The requested URL /tm2/download/tm2.exe was not found on this server.

Kliknij Lubie to ;)


Opublikowano

JA PIERDOLE CO ZA KURWA PEDAŁ Z TEGO JACHUPL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Wypakowuję m2.vhd

Błąd odczytu pliku C:\Documents and Settings\Daniel\Pulpit\Serverfiles by JachuPL.exe

 

KURWA MAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Bardzo dobry poradnik , dostajesz +

sygnanew.jpg

1286652807u198706.pngPiszę poprawnie po polsku.Spróbuj też , to nie trudne

Opublikowano

Siema ,Mogę prośić o zrobienie mi klienta do mojego priva.

Wiele razy próbowałem ,bez rezultatów.

Wiedz tak ip:5.90.3.21

A nazwa servera niech bedzie :MleczakMt2

//nieregulaminowa sygna

Opublikowano

Kurna jakie jest hasło do tych plików avalonmt2 żeby się zalogować na serwer. Wpisuję:

 

L: root

P: avalonmt2

 

L:root

P:mcncc.com

 

L:root

P:4mpc

 

L:root

P:www.mpcforum.pl

 

I do kur** nedzy żadne nie działa już mnie h** strzela 2 dni ściagania na marne :/

 

Proszę o podanie hasło do tych plików.,

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

SuiciRLZ masz marne pliki prosze o usuniecie ich z tego spisu bo są marne pobieram a tutaj nie ma hasło na Navicata i jeszcze pisza ze na nich pada logow

GaleanMT2 już wkrótce

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...