Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Komendy :]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
/safebox_password haslo
To działa.

Ale jak jesteś dalej od dozorcy to pokazuje się komunikat, że jesteś za daleko.

/click_mall
Ale niestety to na privach nie działa.

Dlatego nie da się wykorzystać bugu polegającego na otwarciu dwóch okien naraz (dzięki temu nie otrzymujemy komunikatu, że jesteśmy za daleko).

 

Czy komenda działa to zależy albo od serwera albo od klienta. Na priva niby można zalogować się (prawie) nowym klientem 2010 - niestety nie działa poprawnie czat i nie można wpisać komendy (można pisać na czacie z #, ale wtedy nie wpiszesz komend).

 

Obecnie nie znamy sposobu jak zrobić, żeby dało się użyć.

Zakres poszukiwań:

- znaleźć sposób aby zalogować się na całkowitym kliencie 2010 (tylko edytowane IP/poty na priv) > niestety na MPC/elite*pvp nikt nie umie,

- spróbować dodać komendę na serwerze (to musiałby zrobić admin priva) > niestety nie wiadomo czy się da,

- edytować starego klienta aby nie pokazywało komunikatu "Jesteś za daleko" > nie wiadomo czy się da/nikt nie umie.

Innej (działającej) komendy raczej nie znajdziesz.

 

 

@up: autor tematu właśnie podał komendy takie jak w tamtym temacie. /click nie działa na privach :huh:

__

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...