Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Moj Sposób Na Kradnięcie Sm'Ów


k0xpiorPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Dzis pokaze wam moj sposob na krdnięcie noobom SM :P

Otóż przeprowadze teraz krótki dialog na ktory nooby sie nabierają

Ty: Witam.Chciałbys się może troszke wzbogacic?

Noob:Siema.Jak??

Ty:Ostatnio odkryłem kod SMS co daje (podaj sume) 10kk yangów a kosztuje on 1,22 zł

Noob:ojej ojej:P dasz mi ten kod?

Ty:Game XXXXX pod numer XXXXX

Noob:Ok już wysylam

 

ie?Co zrobić jeżeli noobek nie ma kasy na konc

Noob:kurde nie mam tyle na koncie:/

Ty:To wyślij od rodziców albo cos mowie ci wwarto:)

Noob:Ok

W każdym bądź razie wkręcasz mu tak aby sie nabrał i wysłal jak najwiecej smsów:)

P.S Najlepiej okradać noobków którzy w nick wstawiają sobie imię np: marcin0700:P albo kasia 997 tacy nabieraja sie najcześciej:)

Pozdro liczę na +

1331337770-U247153.gif

Opublikowano

Omg

Kazdy kto gra w metina przynajmniej tydzien wie ze ten kod zaczynający sie na GAME to kod na SM .

Niewiem co za idiota sie na to nabierze

KzcCxk2.png?1

By Myioshi

Opublikowano

Pewnie go tak wkręcili ^^

Moim zdaniem ( żeby nie było że spamuję) sposób jest bardzo beznadziejny.

Ja Ci radzę usunąć zawartość bo to jest żałosne.

Załóżmy podajesz mu smsa na 50zł

I on od rodziców wysyła bo myśli że 1,22...

I potem ma taki wpierdol że sie zesra..

Jak można być takim człowiekiem. :<

CX7Rrj.png

Opublikowano

Omg Kazdy kto gra w metina przynajmniej tydzien wie ze ten kod zaczynający sie na GAME to kod na SM .Niewiem co za idiota sie na to nabierze

 

Człowieku nie masz pojęcia ile z kolegą upier********* tyk ludzi a jeden typ dawal sie nawet kilka razy urąbac takze skoro nei wiesz to nie gadaj...;/

1331337770-U247153.gif

Opublikowano

Pewnie go tak wkręcili ^^Moim zdaniem ( żeby nie było że spamuję) sposób jest bardzo beznadziejny.Ja Ci radzę usunąć zawartość bo to jest żałosne.Załóżmy podajesz mu smsa na 50złI on od rodziców wysyła bo myśli że 1,22...I potem ma taki wpierdol że sie zesra..Jak można być takim człowiekiem. :<

Hahhh omg jak mogli mi wkręcić jeeżeli sam tak ludzi w metku opier....

moze najpierw sprobuj a nie gadasz...

a beznadziejny to jestes ty bo starasz sobie nabić posty...

1331337770-U247153.gif

Opublikowano

Proszę modka o warna dla @k0xpiorPL za double posta :)

A żeby nie było spamu, sposób dobry, tylko trzeba znaleźć takich naiwnych przeważnie dzieci bądź nowicjuszy gry Metin2 :)

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

jak mozna mowic do kogos per dziecko majac 13lat? (profil)

 

ps. sposob idiotyczny >.< jezeli kogos faktycznie tym nabierasz, to... uciekac z Polski

Opublikowano

kiepskie, na yitian sellalem tak kilka razy tego samego zlodzieja, pare osob wyslalo sms lecz broni nie dostało :D

Opublikowano

Ale jeżeli ,,Noob" Ci się nie trafi, to możesz bana dostać ;)

Nie dam Ci żadnej oceny

Opublikowano

Spróbuję tak zrobić :PP

Popraw ten niebieski bo jest strasznie oczojebny aha i raport za duble post

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nikt i nic jego nie zmieni.

Opublikowano

Wgle Nie przydatne bo weź kto ci się na to nabierze (gram na twierdzy) tam chyba juz niema nie doświadczonych graczy.. Więc mi się nie przyda Minus

Chodzę w XXL robie bum - bum - bach

gwiazdek mam 5 na 5 moje kung - fu to rap

 

 

rozkurwiamwszystkichjednymwersem.fm !

 

 

13494596404ee935f631828.png

Opublikowano

sory ale czy musicie grać na najnowszym serwerze żeby się wzbogacić o SM??

Ruszcie troszeczkę głowami... wystarczy że macie konto na najnowszym servie.

Piszecie do takiego z tego kolesia z nowego serwera i podajecie swój kod...

johnmorrisonxxxppwxxxsc.png

Autor-Klik Na sygnę

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...