Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mam pytanie a moze i problem

 

otoz mam fajne konto na plu i sie o nie boje :)

no i regularnie skanuje kompma avastem ale mysle ze to nie wystarcza wiec mam do was pytanie zna ktos moze jakis darmowy antywirus lub nie wiem program co wykrywa wiruski typu trojan itd a takze keyloggery

 

jezeli ktos ma to prosilbym o podanie linku wraz ze skanem <chyba ze oryginalna strona programu to skanu nie chce>

 

dam - lub + kto co woli

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

za darmo nie ma nic dobrego ja mam kasperskiego idealny dla cb ponieważ jest przeczulony na punkcie wirów a jak chcesz takiego mniej "zucającego" się na wiry i troche lepiej je wykrywa to nod32 the best

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

@up

 

a mam takie pytanko

skoro mam avasta free wersja to jak pobiore nod'a to czy moge miec te oba antywiry czy nie beda zamulac i czy nie beda sie ze soba draznic

Wiesz moze?

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

radziłbym usunać avasta bo kolega tak zrobił ze 2 zainstaliował i mu całkiem dysk spiepszyło mulic bardzo nie powinno aby nie przyeszkadzały sobie w działaniu to moze ktos kto zna sie bardziej na komputerach sie wypowie moim zdaniem zainstaluj tylko noda

@edit ale kolega zainstalował pande i kasperskiego

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Pobierz darmowy program Spybot S&D bardzo dobry porogramik ja go używam poprostu skanować co 2 dni i powinno być gites :) skanowanie jest dość długie (15 minut) ale wyszukuje większość pasożytów

 

 

... May the odds be ever in your favour ... All you need is love ... Now boy, now you own me ...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...