Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Gdzie postawić bota bo mam dylemat postać 40 lvl mental exp bot średnie eq +6 w miare

 

gdzie postawić tam na dolinie gdzie popularne BO czy Swiątynia z Ezotami?

 

Pomocy <_< <_<

2401477507.png\
Opublikowano

@Up, no tak jak już pisałem, klontw pozdrawiam. W grze masz dobrą nazwe a i tak robisz błędy...

 

@Topic

Na BO masz zęby z ++ i bez ++ więc też jest zarobek ale lepiej zostawiaj by dropił talizmany itp

Opublikowano

Ja na 40 lv bez żadnych bonów 3 ząb +7 300 defa aura m2 wir m2 zostawiam bez żadnego mob locka tylko na easy metinie by podlatywał do1 grupki i mam ją praktycznie na wira. Zostawiłem wczoraj na noc i rano mam 3 zeby okra bez + 11 z + sun zi i nie wiem czemu ale mam .. koziki ? Nie wiedziałem że z BO dropią..

Opublikowano

Znacznie BO! szybciej w bijesz! Na tym lv jest lepszy EXP niż pod świątynią! więc wybieraj BO. Na pewno dropną jakieś ząbki i inne itemki z bonami, tak mi dropiły.

 

Raczej BO tylko załatw sobie DMGhacka lub 40% na orki

 

Po co mu ten bon na orki? Pff. jak mental + silne ciało i DMG hack to nie potrzeba żadnych bonów! 40lv Mental poradzi sobie z spotem na bo ;)

Więc nie piernicz głupot ^^

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...