Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomocy Ktos Mi Chyba Zajeba* Konto Na Steam Z Mw2 ;((


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie chyba złodziejowi sie opłaciło bo 120 zł poszło sie je*** tyle że to nie jedno takie konto straciłem wcześniej z org. CS:S OMG !!!!!

Dzisaj rano gdzies tak koło 8:00 grałem do 15:00 i nic.

Później godzie gdzies tak wchodze i wszystko ok.

Teraz wchodze i kupa.

Wygląda to tak : steamt.png

Natomiast jak daje odzyskaj konto i niby wysłało ten cały kod weryfikacyjny i odpowiedz to wchodze na e-mail (pamietam dobrze na jaki e-mail było konto zapisane) wchodze w skrzynke odbiorcza i tam też kupaaaa...

Chyba zostaje mi alterIWnet ehhh.

 

 

Sorka że napisałem to tutaj ale po części wiąże się to z MW2.

esar.png
Opublikowano

Ktos musial ci ukrasc konto keylogiem lub innym syfem. Po czym zmienil maila.

Napisz do steam, zrob zdjecie opakowania i cd keya, opisz swoja sprawe i kluc sie z nimi, az ci uznaja.

Gdy to zrobisz. Obowiazkowy Reinstal systemu.

Nastepnym razem mozesz uzyc programu O&O Disc Image do reinstala. Link do opisu tu.

Zainstaluj najnowsza wersje avasta lub avira anti vir. Ta werssja ktora ty masz, przepuszcza wszystko.

50a8d03627325.png

| Edytor |

 

 

Opublikowano

Ktos musial ci ukrasc konto keylogiem lub innym syfem. Po czym zmienil maila.

Napisz do steam, zrob zdjecie opakowania i cd keya, opisz swoja sprawe i kluc sie z nimi, az ci uznaja.

Gdy to zrobisz. Obowiazkowy Reinstal systemu.

Nastepnym razem mozesz uzyc programu O&O Disc Image do reinstala. Link do opisu tu.

Zainstaluj najnowsza wersje avasta lub avira anti vir. Ta werssja ktora ty masz, przepuszcza wszystko.

 

 

dawaj na alter iwnet steam to dno:D consola bez obaw przed banem, :)

rc3nf9.jpg

logo.png

Opublikowano

bardzo często to się zdarza, trzeba uważać co się ściąga :D

 

aha i P.S avast to nie antyvir, tylko sitko do syfu więc... poleciłbym NODa lub coś z tej rodziny...

Opublikowano (edytowane)

Nod najlepszy:

 

 

 

 

PS.

 

Warezowi nie!

Edytowane przez Lord Makin

//Zakaz umieszczanie reflinków w sygnie

SsKoRpIoN

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...