Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Call Of Duty 1 - Problem Z Właczaniem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema ... dziś pozyczylem od kolegi CoD 1 , gdy zainstalowalem gre i ja w;aczylem wyskoczyl mi bład zwiazany z c++

 

 

Microsoft Visual C ++ Runtime Libray !

 

Buffer overrun detected !

 

program : c-rogramfiles-cod

 

Abuffer ovverum has been detected witch has corrupted the program intermal state. The program cannot safely continue execution and must now be terminated

 

mam Windowsa XP .. u kolegi smiga normalnie ,,, wiec o co chodzi ?

Ja chce -------------------- ;/

Opublikowano

windows pirat :D a dokladnie skad mam pobrac te biblioteki ?

 

kompa mam dobrego 4Gb ramu procek 3,0 karta 9500 GT 1 g swojej pamieci

Ja chce -------------------- ;/

Opublikowano

A jaki windows, dokladnie? Jesli pirat to nie wiem skad. Na originale mozna pobrac z oficjalnej strony. Na Viscie i 7 podobno nie chodzi. Mi na 64-bit. 7 cod 2 chodzi. sproboj wejsc na plytke przez exploruj, wybierz setup.exe i zainstaluj.

50a8d03627325.png

| Edytor |

 

 

Opublikowano

A jaki windows, dokladnie? Jesli pirat to nie wiem skad. Na originale mozna pobrac z oficjalnej strony. Na Viscie i 7 podobno nie chodzi. Mi na 64-bit. 7 cod 2 chodzi. sproboj wejsc na plytke przez exploruj, wybierz setup.exe i zainstaluj.

 

WINDOWS XP zwykly ....

Ja chce -------------------- ;/

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...