Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Videotut] Jak Otworzyć Magazyn Poza M1/M2


spartanissss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieki za tego tutka przyda sie na bocie :D nie bedzie trzeba sie wracac do miasta po poty

DAJ - TO ROZKAZ !!

 

 

 

1b423cdd79b14a8a7b1dfabdd96bc1a1.gif

Opublikowano

Przyda się napewno. Mam pytanie da się otworzyć magazyn np. w v2 bądź Grocie?

ta mozna w gorcie itp(i tak tam ni expisz...)

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Przyda się napewno. Mam pytanie da się otworzyć magazyn np. w v2 bądź Grocie?

Tak. Powinien działać, chociaż go nie testowałem w v2/grocie. Zastępuje też troche rzeczy z IS

MrN0T4You On Youtube B**** ! 1964 elo *

Opublikowano

Działa w grocie i v2 bo przed chwila testowalem, wiec juz nie musicie kupowac przepustek do v2 ;D, wystarczy 1, a tak poty przekladacie przez magazyn do drugiej postaci 1lvl ;D

13032777318975834031.gif

Opublikowano

ta mozna w gorcie itp(i tak tam ni expisz...)

To czy expie czy nie jest akurat tu najmniej ważne:P

 

Ale dzięki za odpowiedź.

 

 

@up

I właśnie o to chodzi. A już szwaby myślały, że zablokują handlówki z v2 i będą fajni;)

Opublikowano

Nie działa -.- ...

 

Odległość między tobą a magazynem jest zbyt duża :(

 

EDIT : Zwracam honor , jednak działa , lecz tylko sposób pierwszy :D ... jest za to ban ?

Energy 93 lvl - LomaxMt2

Opublikowano

Nie działa -.- ...

 

Odległość między tobą a magazynem jest zbyt duża :(

 

EDIT : Zwracam honor , jednak działa , lecz tylko sposób pierwszy :D ... jest za to ban ?

Narazie za to nie ma bana. 2 sposób zamiast /click_mall wpisujemy /mall_password czy jakoś tam :P

MrN0T4You On Youtube B**** ! 1964 elo *

Opublikowano

Nie ma Bana bo za co??? że Komende znalazłeś

 

Było TO gdzieś Ale pewnie Zaginęło w spamie Fajnie że Video-Tut masz +

  
Opublikowano

Nie ma bana lecz za niedługo usuną komendę... Jak zblokowali wojny w v2 / grota to muszą i komende usunąć

MrN0T4You On Youtube B**** ! 1964 elo *

Opublikowano

Napewno się przyda, teraz wytłumaczyłes napkom jak to zrobić ;>

 

Muza: Eminem - Not Afraid

Slowniczek


2rh7ebb.jpg

Opublikowano

Jak ktoś nie umiał to ma Video-TuT :D Masz +

visualcsharp_2.png

 

Mały test na gimnazjalistę: 

 

public static void testnagimbusa()
{
	Console.WriteLine("Podaj ulubionego YouTubera: ");
	string youtuber = Console.Read();
	if (youtuber = "gimper")
	{
		Console.WriteLine("Jesteś gimbusem");
	}
	else if (youtuber = "rojo")
	{
		Console.WriteLine("Jesteś gimbusem");
	}
	else if (youtuber = "isamu")
	{
		Console.WriteLine("Jesteś gimbusem z kompleksem małego przyrodzenia");
	}
	else if (youtuber = "nitrozyniak")
	{	
		Console.WriteLine("Jesteś gimbusem");
	}
	else
	{	
		Console.WriteLine("Masz więcej, niż 16 lat");
	}
}

 

Opublikowano

bylooo , dalej jest ;/, lecz bez filmiku szkoda ze niektorzy robia kilka rzeczy to samp

314bb0jza5x.th.jpg

Górnik Zabrze & GKS Katowice & RoW Rybnik & Wisłoka Dębica

To nie moda głupia pało , tylko zgoda jakich mało !

GÓrNY SLONSK

Opublikowano

§4 Bug-using

Wykorzystywanie błędów w celu zyskania korzyści w grze jest zabronione i będzie prowadzić do stałej blokady kont gracza. Błędy należy niezwłocznie zgłaszać za pomocą Systemu Zgłoszeń. Zatajanie szczegółów informacji o odnalezionym błędzie przed członkami Zespołu jest również zabronione.

jak cie złapią czeka cie to a i gz za film teraz te debile z gf będą widzieć co i jak i długo się nie nacieszycie tak jak było z /pk mode

Opublikowano

@UP to nie jest bug using ;] ( błąd w grze )

 

 

Możliwe że nie będą banować tak jak to było z pk mode

06111340665805659837.png

 

Spróbuj dać mi lajka z wciśniętym lewym ctrl i zobacz co się stanie :D

Opublikowano

Banować? Jakim cudem, jak my tylko to widzimy... Może ktoś zrobi filmik albo SS i wyśle do Team'u? :P Z pk mode było można zauważyć, ale teraz...

MrN0T4You On Youtube B**** ! 1964 elo *

Opublikowano

No swietnie , teraz wszystkie neo będą o tym wiedziały oczywiśćie . I przez Ciebie usuną tą komende brawo ! Nie wiem po co Video-Tut . Ktoś naprawde może być tak głupi i nie umieć wpisać tej komendy ? Ja Ci daje - bo przez to będzię trzeba kupywać 5 przepustek dziennie .

65994253024037513199.png

nie wolno mieć odnośników w sygnie do yt

Opublikowano

No swietnie , teraz wszystkie neo będą o tym wiedziały oczywiśćie . I przez Ciebie usuną tą komende brawo ! Nie wiem po co Video-Tut . Ktoś naprawde może być tak głupi i nie umieć wpisać tej komendy ? Ja Ci daje - bo przez to będzię trzeba kupywać 5 przepustek dziennie .

Czego przezemnie usuną komendę? Nie ja napisałem pytanie do Team'u czy można używać tej komedy ;0 Neo o tym by wiedziały nawet gdybym nie zrobił video-tut

MrN0T4You On Youtube B**** ! 1964 elo *

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...