Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Teamu Do Własnej Gry (Silnik Już Jest)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa gry BauGame

 

Team:

-Gnypek - Admin, Sponsor

-MuchaZ - Pomocnik admina

-Wilku93 - Pomocnik, Grafik

-Cezary - GM, GM Forum

 

Szukam jeszcze członków Teamu:

Szukam:

Grafika

Testera beta

Kogoś kto sie zna na php

--||-- mysql

Chętnych prosze o pisanie na gg 8004030 (Tylko gg nie pw)

 

Najnowsze info:

30.07.10 12:31 :

-System pomysłów naprawiony!

 

28.07.10 16:17 :

-Strona została przeniesiona na testy beta na razie na inny serwer!!

-Dodany został "System Pomysłów" Możecie teraz do nas wysyłać wasze pomysły

-Niedługo zostanie zmieniony styl gry!!! Całkowicie odmieniony!!

-Dochody wpływają już na konto!! Codziennie o godzinie 0:00

 

22.07.10 12:58 :

-Ranking został naprawiony.

-Kontakt został naprawiony (Nie kicka z gry)

-Pole logowania zostało przeniesione.

-Ranking top5 został dodany.

-Wylogowanie zostało naprawione.

Oczekujące:

Trzeba naprawić login po prawej stronie żeby nie wychodził za grawędzie np tak

Login:
pole
Hasło:
pole
Zaloguj

Strona gry

http://e-day.xaa.pl/

Strona jest na tym hostingu na czas beta testów

 

 

Temat będzie stale aktualizowany.

 

 

Mam pozwolenie od Lord Makin na odświeżanie tematu bez czekania 24h kiedy pojawią się nowe newsy!

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A co to za tematyka: eko?

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Czemu w pole gg mozna wpisac litery co potem powoduje bledy xP?

Naprawcie to. Jezeli to wypali to moge byc grafikiem.

RAsfepN.png
Opublikowano

Sam to pisałeś?

 

coś błędy są o.O

Warning: include(../log.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/gnypek/www/szablon/reszta.html on line 2

 

Warning: include() [function.include]: Failed opening '../log.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/gnypek/www/szablon/reszta.html on line 2

 

Warning: include(../ranking2.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/gnypek/www/szablon/reszta.html on line 3

 

Warning: include() [function.include]: Failed opening '../ranking2.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/gnypek/www/szablon/reszta.html on line 3

 

 

I jakoś strona za szeroka po zalogowaniu o.O

Mam wyłączone wyświetlanie sygnatur :3

Opublikowano

Ok jak najszybciej będzie ten błąd naprawiony :)

 

@Edit czy możesz teraz sprawdzić czy już jest OK bo nie mam możliwości sprawdzić :P

Ale mam pewność że już jest dobrze

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...