Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaka Postać Najlepsza [Zapraszam Do Głosowania]


BossMetin2

Wybierz postać i skille jakie według ciebie są najlepsze  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. no to wybieraj

    • Woj Body
      15
    • Woj Mental
      6
    • Ninja Archer
      1
    • Ninja Drager
      8
    • Szaman Smok
      1
    • Szaman Haler
      1
    • Sura wp
      5
    • Sura bm
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bez sensu.

Do czego najlepsze?

Universal?

PvP?

PvM?

Moze cos rozwin bo troche słabo...

 

@edit.

Czyli universalnie.

Ok...

Mozesz o tym napisac^^

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

Bez sensu.

Do czego najlepsze?

Universal?

PvP?

PvM?

Moze cos rozwin bo troche słabo...

 

 

 

Chodziło mi oto jaka postać dla was jest najlepsza ze wszystkiego do pvp i expa :D którą np. gracie

 

 

 

 Jestem dyslektykiem !!!

 

metin2_logo.jpg

 

 

 

Opublikowano

Boby jeśli na serwerze tanie KU jak nie to WP ponieważ masz aure, która daje kopa i jeszcze odpalając berka stajemy się kosiarką z pod, której nic nie wypadnie jednak nic za darmo, bo podczas expa stajemy sie czerwoną fontanna.

Opublikowano
Boby jeśli na serwerze tanie KU jak nie to WP ponieważ masz aure, która daje kopa i jeszcze odpalając berka stajemy się kosiarką z pod, której nic nie wypadnie jednak nic za darmo, bo podczas expa stajemy sie czerwoną fontanna.
tak ...dziwne bo ja 58lv biore caly spot trujacych pajakow zolniezy w v1 z buffem ..a ja jestem body

xD

262xro2.jpg

xD

Gość WhiteSTAR1906
Opublikowano

Najlepsze postacie/profesje według mnie to :

1 - body

2 - wp

3 - healer :)

Opublikowano

Hahahahhah ^^ ..

Super orto ^ :)) .

Drager ?

Pozdroo ...

Ta śmiej sie mam dyslekcje !!!! to jest choroba baranie!!!

 

 

 

 Jestem dyslektykiem !!!

 

metin2_logo.jpg

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...