Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Pasjonat
Opublikowano

Najnowsza wersja bota mi się coś piepszy... Zrobiłem formata i dalej to samo poinstalowałem najnowsze wersje Framewotka, Visuala, Jawy ITD... Przed chwilą wszedłem sobie na dysk C i ukazały mi się 3 pliki... Jeden z nich napisany w pythonie... Otworzyłem za pomocą notatnika i czytam a tam loginy, hasła, serwery na których grają moje postacie... Było wiele pytań o to czy można wyciągnąć passy z EM i padały odp że nie że są zakodowane itp. Teraz pytanie z mojej strony: Czy wy też to macie??

Opublikowano

Kolego a w jaki inny sposób mogłeś mieć auto logowanie przez EM ?? Każdy na C tak ma jak ciśnie na EM :)

I play on s23 and s15 pozdro dla ludzi grających na Kronosie i Eteorze!!

Pasjonat
Opublikowano

Kolego a w jaki inny sposób mogłeś mieć auto logowanie przez EM ?? Każdy na C tak ma jak ciśnie na EM :)

 

 

Ale jak padały tego typu pyt. to były odpowiedzi że passy są zakodowanie i nie da się ich wyciągnąć...

Opublikowano

Tam są tylko i wyłącznie logi...

U mnie jest np. adres (ID) mobów które biłem, pole po jakim się poruszałem, kiedy włączałem aurę oraz... Jak mnie kickało, to podawało passy w logach. ;)

To wszystko jest bezpieczne.

 

PLIK TEN MOŻNA USUNĄĆ!

Jeżeli ktoś się boi o konta, to można usunąć ten plik. xD

Nic złego się nie stanie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...