Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaką Chcecie Grę Via Www. (Przeglądarkową)


Oskar13

Gra  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak? by? Cie chcieli gr? Via www.

    • Farmersk?
    • Strategiczn?
    • Dla dziewczyn
    • Gangstersk?
    • Ubieranki
    • Real LIfe !!!!!!!!!!!
    • Inn? (napisa? w odpowiedzi)

Rekomendowane odpowiedzi

Weteran
Opublikowano

real life to mam nadzieje ze bedzie snieg padal .deszcz i burze beda xdd

Powodzenia w projekcie.

moim zdaniem to i tak strata kasy no ale coz.

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Opublikowano

Ja bym proponował coś związane w wojną, jakieś czołgi, poziomy koszar, żołnierze. Takiego czegoś nie znajdziemy w necie. Powiew świeżości.

Dać minusa za pomoc,nie zaszkodzi ;)

Opublikowano

Coś realnego że mamy własną postać musimy kupować jej żarło ubrania samochody rachunki itp coś jak real life chodzić na impry dyski i np akcje gansterskie napady rozboje coś z real llife

s2c77Oa.png

Opublikowano

Nie rob takiej gry ktore juz sa i odniosly sukces, chodzi o te gowna typu the crims, prison wars, plemiona i tak dalej... szczerze - nie lubie zadnej gry przez przegladarke, wszystkie monotonne i chujowe

Opublikowano

Zagłosowałem na strategię bo myślę że to jest gra za miesiące i lata....

A widzę że tutaj przewaga "Real life" przecież to się szybko znudzi...

mjwpat.png

Opublikowano

Nie ma sprawy 1 będzie real life, potem Coś takiego jak plemiona 2 część w realnym czasie ;P

Zbieram +.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Ja bym proponował coś związane w wojną, jakieś czołgi, poziomy koszar, żołnierze. Takiego czegoś nie znajdziemy w necie. Powiew świeżości.

masz tutaj:

http://pl.desert-operations.com/?recruiter=40b10&world=d29ybGQx

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...