Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaką Chcecie Grę Via Www. (Przeglądarkową)


Oskar13

Gra  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak? by? Cie chcieli gr? Via www.

    • Farmersk?
    • Strategiczn?
    • Dla dziewczyn
    • Gangstersk?
    • Ubieranki
    • Real LIfe !!!!!!!!!!!
    • Inn? (napisa? w odpowiedzi)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, całą społeczność forum. Otóż nasza

firma, chce zrobić kolejną grę via WWW. Owszem były problemy z grafikiem ale wszystko wróciło do normy.

 

A teraz mam pytanie do Was. Jaką byście chcieli nową grę przeglądarkową. Może to być gra np. Farmerska, strategiczna itd..

 

Napiszcie w odpowiedzi. Najlepsze prace będą nagradzane. W Odpowiedzi napisać :

 

-GG

-Pomysł

-Typ gry

 

Liczymy na doradzenia.

 

Z poważaniem firma gryviawww.pl

 

[Pozwolenie na offtop od Mounthains'a]

Zbieram +.

Opublikowano

Up. Ale jest dużo już takich gier... Moim zdaniem było by bez sensu taką grę robić..

Zbieram +.

Opublikowano

Jak dla mnie inna:

 

coś jak GTA można mieć hp atakować innych kupować bronie itp.

Moja galeria:



ZZN1o2Z.png


Tą niezaprzeczalnie piękną grafiką uraczył mnie użytkownik Atacama


Urban Exploring, fotografie z różnych opuszczonych miejsc :)



Opublikowano

farmerska jest ok ale jest ich już trochę a takiego gta jeszcze nie ma

Moja galeria:



ZZN1o2Z.png


Tą niezaprzeczalnie piękną grafiką uraczył mnie użytkownik Atacama


Urban Exploring, fotografie z różnych opuszczonych miejsc :)



Opublikowano

GG:4113208

Pomysł: Też Myślałem Aby Stworzyć grę Ale moim zdaniem

Połączyć Kilka Typ Gier w Jedną Całość

Np

Metin2 (Fabuła) -> Plemiona(Rozbudowa)-> Farmersi itp ( sadzenie itp podobne do plemiona) + rEALNE ŻYcie+ coś w stylu gta smochody-motory itp

NP:

Każdy Gracz miałby swojĄ Postać Rozwijał by się np na różnych rzeczach rozbudowa budynków Rodzina+ Praca )

Szkolił by się itp Nauka w szkołach itp

Połaczyć Kilka rzeczy w jedną całość

By nie było łatwo ani trudno // nie tak jak na tej nowej grze faemerama czy coś w tym stylu bo nawet moja mam już ma końcowy poziom

Typ hmm Nie wiem jaka by to mogła być ale w taką bym grał nocami

Opublikowano

może coś takiego ?

http://yfrog.com/06gtarpgj

Moja galeria:



ZZN1o2Z.png


Tą niezaprzeczalnie piękną grafiką uraczył mnie użytkownik Atacama


Urban Exploring, fotografie z różnych opuszczonych miejsc :)



Opublikowano

Up'Y: Ok, mi też by się takie coś podobało ale... Myślałem nad tym.. Wiecie jak taka gra muli ? Wtedy nie każdy sobie będzie mógł pograć. żeby dobrze gra chodziła to czeba mieć internet 2mb +.

Zbieram +.

Opublikowano

ale można dodac skrypt który na początku gry wybierzasz około jakiego masz neta i koleś wybiera gra dostosowuje się do internetu

Opublikowano

Na Facebooku jest bardzo ciekawa gra www dużo lepsza od Farmersów

 

http://www.farmville.com/

imetin_logo.png

Opublikowano

Ale nie ma prefiksu i to raczej zły dział, zobaczymy co Mou na to powie ;pp

tak czy inaczej ito powinno być w pogaduszkach huh.gif

 

 

hmm... real life, może być, ale coś bardziej rozbudowanego ;]

Opublikowano

No grafa aż boli ale to tylko demo a ja jestem za strategią coś ala grepolis bardzo fajna i rozbudowana gra 3- może już 4 światy. Tylko za mało surki się dostaje i na pierwszym lvl można farmić trochę lipne

1365881062-U68160.png

Opublikowano

Cała społeczności zatem wygrywa real life !! Już pod koniec wakacji gra powinna się ukazać !!

 

Mamy podpisaną umowę z GG,megauplad.. itd. W grze będą organizowane konkursy Dzięki którym będzie można wygrać :

-Konta premium

- Darmowe minuty na gg

-Darmowe opisy graficzne na gg

- euro gąbki na nk

I wiele wiele więcej.

 

 

W chwili obecnej na projekt przeznaczone jest : 3500 zł !!

Zbieram +.

Opublikowano

Eurogąbki? Ja podziękuje, neosy się zlecą. Takich konkursów nie organizować... Tylko dzieciarnia będzie brała w tym udział. Premium - tak, GG - tak, wszystko inne - tak!

2364.png

lolyhb.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...