Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta] Najdroższy Serwer Metin2.Pl!


AimBoter

Najdroższy serwer metin2.pl!  

376 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najdro?sze ceny s? na:

    • Monastyr
      67
    • Feniks
      27
    • Obsydian
      19
    • Twierdza
      20
    • Astral
      14
    • Grymuar
      12
    • Almanach
      15
    • Onyks
      8
    • Agronas
      36
    • Gromo
      16
    • Arkantes
      9
    • Monolit
      11
    • Exandros
      13
    • Kirian
      13
    • Eteor
      17
    • Serwandes
      11
    • Elares
      8
    • Phobos
      9
    • Deimos
      8
    • Inny (w po?cie napisz jaki)
      43

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

zdecydowanie Monastyr... tam teraz są przeważnie wysokie lvl-e bo to stary serwer , i każdy ma kasę (nie licząc noobków proszących o item), Ci co wystawiają sklepy podbijają cenę bo wiedzą, że ktoś kupi :>

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

temat-ankieta bez sensu....przecież każdy kto gra na jakimś servie myśli ze ten jest najdroższy...i bedzie głosować nie mając pojecia o cenach na innych servach.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Najdroższy Kronos

 

Małż 1,3-2kk

 

Najtańszy według Cen Małży s 15 Eteor

Małż-120k

 

Biała Perła - 5kk

 

Niebieska 2kk

 

Krwawa 1kk

  
Opublikowano

JEEAA- to my chyba na innym eteorze gramy bo jak tak to u mnie aura chodzi 5-8kk widziałeś aury w sklepach do 4kk czyli za 2 lub 3 ? bo ja nie kamień duchowy 25kk Eteor ^^

smallville-season9-promo.jpg
Opublikowano

Witam!

Głosujcie na serwer, na którym według was są najdroższe ceny. Napiszcie również dlaczego np. Oddałem głos na Monastyr bo: Małż - 800k !

 

Ja jako pierwszy oddam głos na Arkantes, ponieważ aura tam chodzi po 3kk !

 

Zapraszam do głosowania :)

 

Co ty odwalasz na s11 Aura przynajmniej w shinsoo po 4kk+ chodzi ;P

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Ja też stawiam na monastyr. Sam tam grałem i po dłuższej przerwie wszedłem i ceny o_0. Przestałem grać tam i wbiłem na s 21.

;p

Opublikowano

Kronos !!!

Ciągnij mi drut* oraz ssij moje świerze jajc*.

Ty cw*lu jeb*ny żeby cię ktoś zaj*bał. Żebyś zdych*ał śmi*ciu pierd*lony.

To RMCF1902 F*ck You

Opublikowano

Na kirian ulepszacze sa tanie ale eq .. drogie dla szamana i sury... wyzywka +9 60kk+ feniks+9 50+

mistyk+9 50+kk tak samo szata slonca a o fms i antyku nie mówie fms sr30+ 200kk+ a antyk +9 nawet z sr 1% jest bardzo zadko spotykany a cena.. 50kk+

76561198017353072.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...