Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ss] 49 Lvl Vs. Królowa Pająków I 56 Vs. 9.Ogonów :)


JonyT8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

0720014200.jpg Oto ja, 49 lvl vs. Królowa pająków już po zabiciu :)

 

0720023414.jpg A tu po zabiciu 9.ogonów na 56 lvlu :)

 

9.ogonów zabiłem raz, a później przeszedłem przez ten portal co jest koło teleportera na górze sohan i był drugi nine tails :P

ale nie zrobiłem screenów ;< także możecie mi nie wierzyć :F

 

Zachęcam do oceniania :P

i wypraszam sobie komentarzy typu : "Lol co za noob jakie eq ma " :F

bo ja gram tu dopiero 3 dzień niecaly ;< :P

Pozdro :)

 

@EDIT: To działo się na Hmt2 na s2 :)

@EDIT 2: w szkatułce królowej nie wiem co było ale coś dostałem bo jak bym nic nie dostał to by było, że nie dostałem

,a w szkatułce jednej 9.ogonów był szpon,a w drugiej kryształowa bransoleta ;< :F

Kiedy nie ma mnie dla Ciebie znaczy nie ma mnie kurwa... ;((

 

 

Moda się powoli kończy oby razem z nią odeszli,

Ci wszyscy chorzy rapowcy by nie nazwać ich raperzy ... !

Opublikowano

wy ciagle byscie tylko krytykowali -.-

Kiedy nie ma mnie dla Ciebie znaczy nie ma mnie kurwa... ;((

 

 

Moda się powoli kończy oby razem z nią odeszli,

Ci wszyscy chorzy rapowcy by nie nazwać ich raperzy ... !

Opublikowano

HAHAHAHAHHAHAHAa na priv i sie chcial pochwalic chlopak ze skilami na G/P hahahhaha czlowieku ty zobacz sobie jak ludzie na PL 42lvl nawet rozwalaja krolowa pajakow bez poli a 9 ogonow to na 50lvl .wiec nie blysles .---- leci

94051081471225724789.jpg
Opublikowano

zal na priwie zabic bosa na 60lv buhahaha , zrobie 18lv Aura P wybonuje eq i ci 9ogonow rozwale ^^ pff

star_10.png

 

Pomogłem .? Daj + .!

 

Metin2 PL S7 Almanach - 62lv ON - I'm back.

dajplusa.gif

86330748.gif

Opublikowano

zal na priwie zabic bosa na 60lv buhahaha , zrobie 18lv Aura P wybonuje eq i ci 9ogonow rozwale ^^ pff

 

 

 

czekam :)

prosze zrob teraz i wystaw na forum chetnie popatrze :)

Kiedy nie ma mnie dla Ciebie znaczy nie ma mnie kurwa... ;((

 

 

Moda się powoli kończy oby razem z nią odeszli,

Ci wszyscy chorzy rapowcy by nie nazwać ich raperzy ... !

Opublikowano

Do autora: Podaj na pw reje i strone

 

Do ludzu: Razem z autorem czekam jak rozwalacie te 9 ogonów na 18lvl, czekamy, pokażcie też jakie macie EQ bo jak z navi to ja mogen a 1lvlu ubić

e8jz8l.png

Mam wyjebane na wasze + i -, wystarczy Nie pomogłeś lub Dziękuję ▓ nie używam zjebanych emotikon, piszę poprawnie po Polsku

Przeklinam bo po pracy mam chyba prawo na piwko i przeklinanie, nie?

Opublikowano

losiu skad jestes ze mowisz królowo? xD sląsk?

Jeżeli Ci pomogłem albo po prostu czytasz ten post to wejdź na pajacyk.pl i kliknij w brzuch pajacyka. Kliknięcie to dużo droższa waluta niż plus i minus na MPC

;) (Jeśli też tak uważasz skopiuj to do sygnaturki):)

pomagam.jpg?1

Opublikowano

mosze hcial napisac krulofom !

e8jz8l.png

Mam wyjebane na wasze + i -, wystarczy Nie pomogłeś lub Dziękuję ▓ nie używam zjebanych emotikon, piszę poprawnie po Polsku

Przeklinam bo po pracy mam chyba prawo na piwko i przeklinanie, nie?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...