Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Znane I Typowe Błędy W Sea-Emu Oraz Komendy Dg10/11


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :)

 

Tu opisze kilka błędów w emu.

A poniżej dodatkowo komendy DG10/11.

 

1. Runtime error 6 "Overflow".

Ustaw "MaxPhyAttck", "MaxMagAttck" na 60.000 i "MinPhyAttck", "MinMagAttck" na 20.000, oczywiście można mniej.

 

2. Runtime error 13 "Mistmatch".

Wyłącz (bota, loadera, itp. co jest podłączone do silka) i załącz emulator na nowo.

 

3. Subscription out of range.

Otwórz config.ini i zmień raty.

 

4. Utknął ci char.

Ustaw te koordynaty w Twoim folderze z kontami:

To jest ukryta treść, proszę

 

5. Crashe przy login/select, char/drop.

Twoje konto jest prawdopodobnie zbugowane (we folderze z kontami poszukaj co jest nie tak) lub dodales zle skile(?)

 

6. Nie mogę otworzyć konsoli gma.

Sprawdź Account czy masz zaznaczone GameMaster=True

W grze ustaw klawiaturę na angielska i wklep kombinacje SHIFT + ~

 

7. Jeżeli nie możesz się połączyć. (C9 Error).

shit.JPG

Sprawdź czy dobre IP wpisałeś.

 

8. Pliki OCX.

To jest ukryta treść, proszę

 

9. Nie chce ci się włączyć silk?.

Dla użytkowników Win7/Vista ustaw w loaderze zgodność z Win XP SP2/3 i wtedy dajesz uruchom jako administrator.

 

10. Runtime error 9

 

- Wyłącz programy działające w tle.

- Sprawdź czy nie masz Virusów.

- Zainstaluj Net.FrameWork 3.5 lub inną wersje.

 

11. W Config.ini nie ustawiaj Console=1 , wtedy się nie włączy nasz pserwer.

 

12. Komenda na 10/11D

To jest zła komenda

"/MAKEITEM ITEM_CH_SWORD_11_A_RARE 10"

Musisz użyć tego, są 2 zależności jakie media.pk2

"/MAKEITEM ITEM_CH_SWORD_01_A_RARE 10"

"/MAKEITEM ITEM_CH_SWORD_03_A_RARE 10"

 

-Komendy na 10/11D

Zielony = OK

Czerwony = Niemożliwy

 

Armor/Prot/Garm

bsps.jpg

 

M - male

W - female

 

 

Bronie.

To jest ukryta treść, proszę

 

To jest ukryta treść, proszę

 

To jest ukryta treść, proszę

 

To jest ukryta treść, proszę

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Avatar GM'a

To jest ukryta treść, proszę

 

Źródło: epvp

Tłumaczenie: Eraton

ON

Lynx

Nick: Arisa

LVL: 110

Guild: Kill4Fun

Build: Pacheon + Fire + Force, Pure Str

 

OFF

Diamond

Nick: Giant

LVL: 110

Guild: ---

Build: Wizzard / Cleric

Opublikowano

No myślę , że można podpiąć , nie każdy wchodzi na epvp ^_^

 

Sprawdź czy masz dobre IP wpisałeś.

Popraw xD

20358.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...