Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Wykrywanie Bossów I Epickie Itemy


olokos1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

jak wykryć bossów na mapie w csyt2 i jaki plik odpowiada za robienie np z ekstazyjnych +9 świętych butów ? chodzi mi o plik proto czy jakoś tak ... jaksie nazywa?

Opublikowano

Wykrywać bossy ?

Na em2 są zaznaczone innym kolorem ;p

A tak to inaczej się nie da.

 

A co do itemów, to w cliencie odpowiada za nie plik item_proto, ale żeby ustawić co się z czego robi trzeba edytować pliki item_proto w mysqlu serwera.

Opublikowano

a po co ci to ? nie dodasz sobie żadnych nowych broni na serwer, przez edycje clienta blink.gif

 

ale jak coś to musisz rozpakować locale_pl, później item_proto ;]

Opublikowano

Jesli chodzi ci oto zeby widziec an spol eq na 80lvl + to z chinola przekopiuj pliki PC PC2 root item all po 2 pliki sa z tego z roznymi rozszerzeniami i to wrzuc do PL metka i powinno dzialac mi dziala jesli nie to z innego metina chinskiego pliki zalatw

Opublikowano

Żeby widzieć te itmki odpowiada też locale ;]

pc to chyba za skile odpowiada

 

 

Rozpakowywanie :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/83420-tutmetin2-file-archiver/

Opublikowano

każdy post tu dostał + :) oprócz AmuSa bo on nic nie pomógł :P

Żeby widzieć te itmki odpowiada też locale ;]

pc to chyba za skile odpowiada

 

 

Rozpakowywanie :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/83420-tutmetin2-file-archiver/

możesz w skrócie opisać jak to zrobić ? bo troszke pogmatwany ten tut jest... albo coś robie źle

Opublikowano

odświeżam... widzę itemki jako ikony bo wystarczy przekopiować pliki icon.eix i icon.epk ale ja chcę np. z syrka robić śmiercio na modzie... bo nie mogę tylko tego ;/

Opublikowano

Fajne cycki :P

Wiem, że wspomnienie nigdy nie zginie

Tak jak wspomnienie po pierwszej dziewczynie

Jak czasy podstawówki

Zbite butelki, ubite lufki

Starte zelówki w podróży

Polowanie na chwile się nie dłuży, się nie nuży...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...