Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
ziga95

[Pytanie] Drop Kamieni Duchowych Z Best Kapitana

27 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Czy to możliwe żebym ubił 21 best kapitanów i nie dropło mi nic tylko potki. :angry:
Mam 31 lv.
czy dropnie mi ten kamień duchowy?
Dropnoł już ktoś KD z besta?

Chyba dropi ale trzeba mieć niezłego farta
PS: Wiem bo koledze dropnoł i mi się chwalił przez 1/2h.

Pozdrawiam Vebre

NO kamień duchowy to rzadkość :o

sam jestes rzadkosc wez se zrob sure bm 20 lvl eq +9 kup se renkawice 1 besta i masz kamyka albo fms

Dropi, ale na minimalnie mniejszym lvl :) zrób sobie bodyego 25 lvl dobre eq i jedziesz :D
1 osoba lubi to

Ja wojem mentalem 23 lvl z dmg hackiem ubilem ponad 100 kapitanow i tylko poty i yang leciały, ale podobno z rękawicą złodzieja "często" lecą KD więc możesz sprawdzić. Mi osobiscie jeszcze nie dropnął ale sie nie poddajeXD

Na rękawice mozesz uzbierac dzieki sponsorpay. Na forum jest tut jak to zrobicXD Edytowano przez lookash

Mi dropia najczesciej fmsY i shurikeny+,nigdy kd nie dropnął'///

Dropią kamyczki duchowe ale naprawde bardzo żadko. Kiedyś mi poleciał ale zabilem za to z 100 bestow. podobno z rekawica czesto lotaja.

Na wiki. pisze że dropi ale to trzeba mieć mega szczęście.
1 osoba lubi to

Na 20-30 lvlu nie ma co liczyc na drop kd. Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze na dropienie tego najlepszy jest body/wp 35-40 lvl + rękawica. Mozna zainwestowac troche czasu w bojowca, bo sie z nim o wiele szybciej go ubija z dobra bronia.

Pozdrawiam

ja słyszałem że od +40 dropią, nie wiem bo mi nie dropnął na dropku ;]

dropią byłem świadkiem jak gościo 28lvl sura wp ubił go i mu kamyczek dropnoł bez rękawicy podobno ale nie wiem czy mówił prawde czy ma rękawice czy nie

Matko ogarnijcie się ! Jak nie wiecie jak się pisze dany wyraz to otwórzcie słownik matoły jedne... Tak to razi po oczach że się czytać na tym forum nie da "renkawice"... Żeby nie było spamu mi bez rĘkawicy na 41 poleciał ;)

Na forum mt2 widziałem ss na którym było pokazane woj body 30lv i na czacie pisało że zdobył lamień duchowy a gdzieś tam dalej leżał best kapitan :P

Ja z 20 lvle, wojownikiem z DMG hackiem, chodziłem na metiny 20/35 lvle i zawsze jak szukałem metinów, znajdowałem też best kapitana (około 2 na 1CH) Chodziłem może z 6h dziennie na te metiny, i nie dropnoł k.duchowy,

Za to innym razem Sura WP 28 lvl miałem DH, koleś jakis +35 (nie pamiętam już) bił besta ja niby też ale mialem to DH, loglem szybko jak go zabiliśmy, potem wszedłem na inne CH, patrze a tu kamyczek ... na grymuar jak jeszcze po 10kk chodziły ;D

Nie wiem jak to jest z rękawicą, bez mi tylko raz dropnoł,

x//Nie chcę mieć nic wspólnego z tym działem

mi wczoraj kamyczek dropł ;] ale z 50 kapitanów ubiłem ^^

mi dropnal z rekawica 33 lv ninja daggerem :D z 40 bestow zabilem
1 osoba lubi to

Moim zdaniem żeby mieć rękawicę na 30 min ;D nie musisz dawac IS mozna isc z dh na metki 80+ i krasc dropa ninja daggerem z kryciem sie na M1 ;D albo kupic paręszkat krolowej pajakow mi polecialy 2 z 5 szkat na 30 min i w tym czasie 2 fmsy z besta 1 mail sr 26 ;D

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Czyli jak?
Mam z dh iść na metki +80?
czy na sponsorpay zdobywać monety na rękawice?

[quote name='bmwtad' date='18 lipiec 2010 - 11:18 ' timestamp='1279487933' post='1181322']
sam jestes rzadkosc wez se zrob sure bm 20 lvl eq +9 kup se renkawice 1 besta i masz kamyka albo fms
[/quote]
A ty kup se słownik ortograficzny.

@topic Słyszałem, żeby dropnął to trzeba mieć lvl zbliżony do niego. Czyli 40-44.

Tak dropi na PL'u z besta kamyki, mój brat dropnął jak miał 18 lvl tzn ubil go razem z kolega i dla brata droplo kamyk tak wiec to mozliwe!!

KD z best kapitana dropi ale jest jakaś szansa na to 10% lub mniej z rękawicą około 40% tak myślę, ja na 35-41lvl ubiłem z 30 kapitanów ani jeden KD tylko same potki yangi i strona pamiętnika z misji xD

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0