Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Misje Na Konia Jednym Medalem


Tivens

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie! Kiedyś, z tego co pamiętam to bylo to możliwe, żeby robić misje na konia jednym medalem, bez potrzeby kupowania więcej. Wie ktoś, czy dalej da się tak robić i jak się to robi? Za odp dziekuj, 5* i +, albo - jak kto woli xD

6d31d561531a6999.jpg

 

....Któregoś dnia rzucę to wszystko

I wyjdę rano niby po chleb

Wtedy na pewno poczuję się lepiej

Zostawię za sobą ten zafajdany świat

Napełnie olejem pustą głowę

I wrócę tam na aleje pełną róż....

Opublikowano

chyba nie ma takiej opcji, ale można spróbować robić tak samo jak się kiedyś robiło z KD duchowym, czyli podchodzisz 2 postacią dajesz handel i na tej 2 klikasz akceptuj, ale najpierw musisz zrobić misje i nie sprawdzać jej wyniku, kiedy włączysz już misje, akceptujesz i siebie i patrzysz czy medal został w eq u tej 2 postaci czy nie

Opublikowano

nie ma już tego "cudownego"buga

jest że jakoś sellasz go 2osoba nie dostaje medalu a mu kase zabiera tylko nie pamiętam jak się go wykonuje

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

chyba nie ma takiej opcji, ale można spróbować robić tak samo jak się kiedyś robiło z KD duchowym, czyli podchodzisz 2 postacią dajesz handel i na tej 2 klikasz akceptuj, ale najpierw musisz zrobić misje i nie sprawdzać jej wyniku, kiedy włączysz już misje, akceptujesz i siebie i patrzysz czy medal został w eq u tej 2 postaci czy nie

 

Bez obrazy, ale tak tępego buca jakim jesteś to nie widziałem, widzę że chcesz trochę postów nabić służąc "dobrą radą", ale widzę że już 2 razy wprowadzasz kogoś w błąd. Wcześniej że do v2 bon na zwierzęta -.-. Ten bon w v2 nie działa... Teraz piszesz, że nie ma bugu a jest bardzo znany i lubiany bug, że przed kliknięciem na wynik misji tam gdzie są questy piszesz z gościem że sprzedasz medal, klikasz na wynik misji, noob akceptuje handel ty dostajesz kase, a on nie dostaje medalu i dygasz znów kupić medal za kasę którą otrzymałeś z handlu.

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Opublikowano

chyba nie ma takiej opcji, ale można spróbować robić tak samo jak się kiedyś robiło z KD duchowym, czyli podchodzisz 2 postacią dajesz handel i na tej 2 klikasz akceptuj, ale najpierw musisz zrobić misje i nie sprawdzać jej wyniku, kiedy włączysz już misje, akceptujesz i siebie i patrzysz czy medal został w eq u tej 2 postaci czy nie

 

Bez obrazy, ale tak tępego buca jakim jesteś to nie widziałem, widzę że chcesz trochę postów nabić służąc "dobrą radą", ale widzę że już 2 razy wprowadzasz kogoś w błąd. Wcześniej że do v2 bon na zwierzęta -.-. Ten bon w v2 nie działa... Teraz piszesz, że nie ma bugu a jest bardzo znany i lubiany bug, że przed kliknięciem na wynik misji tam gdzie są questy piszesz z gościem że sprzedasz medal, klikasz na wynik misji, noob akceptuje handel ty dostajesz kase, a on nie dostaje medalu i dygasz znów kupić medal za kasę którą otrzymałeś z handlu.

 

Sory za dubla ale jestem w Bułgarii i korzystam z hotelowego internetu, gdzie stronka mpc otwiera się 7 minut i net się rozłącza, nie zrobiłem tego specjalnie, pozderka.

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Opublikowano

Bez obrazy, ale tak tępego buca jakim jesteś to nie widziałem, widzę że chcesz trochę postów nabić służąc "dobrą radą", ale widzę że już 2 razy wprowadzasz kogoś w błąd. Wcześniej że do v2 bon na zwierzęta -.-. Ten bon w v2 nie działa... Teraz piszesz, że nie ma bugu a jest bardzo znany i lubiany bug, że przed kliknięciem na wynik misji tam gdzie są questy piszesz z gościem że sprzedasz medal, klikasz na wynik misji, noob akceptuje handel ty dostajesz kase, a on nie dostaje medalu i dygasz znów kupić medal za kasę którą otrzymałeś z handlu.

 

Zgadzam się z tym... Nabijasz posty bezsensownym gadaniem.

 

@Topic. Nie, juz niestety nie da sie ;/

grajkownia.gif

user1f.gif

user5.gif

 

 

user2g.png

user3j.png

user4w.png

user6c.gif

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...