Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Easymetin2 Prawie Shackowany Przeze Mnie!


MrOMGWTF

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za nie długo dam zmodyfikowane pliki: (muszę to ulepszyć jeszcze trochę)

 

lolwtfroflcopter.jpg

 

@edit:

 

haha na screenie widać plik "dupa.bmp" rofl

Opublikowano

Czy ten błąd też bedzie kazdemu wyskakiwal ??

Aha i gz kompa że ci tyle metkow utrzymal bo mi na em otwiera 2 lecz sa lagi jak ...

Opublikowano

@up

 

napisałem właśnie że muszę je udoskonalić bo otwiera się 13 metków ale robią się "brak odpowiedzi" i to muszę naprawić ehhh...

 

@edit:

tzn. 3 metki dobrze chodzą ale pozostałe nie

 

@edit2:

 

pewnie i tak to się nie przyda bo nikomu to na kompie nie pujdzie ROFLCOPTER

Opublikowano

Tym co maja lepsze kompy to ruszy na lajcie.

1318801632-U103988.png

 

 

Chcesz sygnaturkę // avka // tapete czy coś w tym stylu ? Pisz na PW ( ma być podany stock/render czy jakiś inny materiał, wymiary oraz kolorystyka i jaki ma być napis czy nie ma być wgl napisu.)

Opublikowano

Różnica pomiędzy odpaleniem metka a metka z EM jest dużo większa ja odpalam metków ok. 3 bez lagów a jak włącze z EM to tylko 1 bez lagów I tutaj jeszcze różnica kto ma jaki system i ile bajerów w windzie ja np.mam win7 i przezroczystosci wszystkie on dla tego wiecej ramu mi win zuzywa

Opublikowano

Witam !

 

Pobrałem :

 

EasyMetin2_pl_0.0.7.1510

 

Z strony EasyMetin2.com

 

Ale niestety wyskakuje mi taki błąd :

 

http://img341.imageshack.us/img341/3383/beztytuudfm.png

 

Kto pomoże będzie + :)

 

Potem jak go włoncze urachamia on metka i cały czas pisze uruchamianie gry jak na towim ss i nic nie idzie musze alt f4 wyłanczać to help ?

Ściągaj z tematu Andrzeja ! Ten nie chodzi w ogóle nie dopracowany ...

P.S.mi na 3 GB wejdzie 6 metków ;p

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

-99%! Dodatkowo warn za darmo!

 

Opublikowano

Za nie długo dam zmodyfikowane pliki: (muszę to ulepszyć jeszcze trochę)

 

lolwtfroflcopter.jpg

 

@edit:

 

haha na screenie widać plik "dupa.bmp" rofl

ten blad wlacza sie jak wlaczysz kilka metkow naraz!

Wlacz je z okolo 15sek przerwa i bedzie wszystko ok

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...