Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zarobic Dzięki Easymetin2 - Nowy Sposób


MrPaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich

 

Chcecie wiedziec jak zarobic 14kk w ciagu 2 godzin ? na EasyMetin2 ? To teraz wam to napisze !!

 

1.Potrzebny 50lvl w i powyżej !!

2.50lvl + idziemy na BO

3.właczamy EasyMetin2 i czekamy aż dropnie nam Bodzia !!

4.Może nam dropnac ząb orka bez + i inne itemki które możemy sellnac u handlary

5.Cieszymy się zarobkiem !!

 

----------------------------------------

 

Na onyks bodzio chodzi po 7kk

 

Ząb orka bez + 500k

Opublikowano
Może nam dropnac ząb orka bez + i inne itemki które możemy sellnac u handlary

To ząbki sellamy u handlary? Pozdro...

 

"Tutorial" do kosza...

2364.png

lolyhb.jpg

Opublikowano

napisałem że może nam dropnąc ząb orka bez + i "INNE" itemy ktore mozna sellnac u handlary i pisałem na dole również ze ząb orka bez + chodzi po 500k czytaj uważnie a nie 2 słowa i piszesz komentarz że do kosza !!

Opublikowano

To na BO dropiom bodzie ? Nawet nie wiedziałem ...

 

Poza tym trzeba zrobić drop hack ta ?

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Budowniczy
Opublikowano

@MrPaczek

Z cenami bodzi i zębów orka się z tobą zgodze.

Sam gram na tym serwie :]

Ale w to ze w dwie godziny wydropisz 2 bodzie i 4 zęby orka to sie z tobą nie zgodzę.

obrazwm.jpg
Opublikowano

no tut, jak nic. plusa nie dam bo za slaby minuza tez nie bo nie ma za co. ale o tym, ze powyzej 50lvl dropia bodzie nie wiedzialem.

Wiele osób chce minusy. Ja zbieram + Daj Plusa nie bądź sknerus :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...