Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zarobić 400G1 W 30Min [Tut]


Prone

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[TuT]Wielki Tutorial Playspan pt. Jak zarobić na 400g1 w 30min![TuT]

Potrzebne nam rzeczy to:

 

*Program AOL 9.5

 

*Przegladarka internetowa najlepiej Google Chrome lub Mozilla Firefox

 

*Strona internetowa WWW.FAKENAMEGENERATOR.COM oraz dane pochodzące z tej stronki min. ZIP code, Adres, Numer Telefonu, Oraz numer karty kredytowej(fikcyjnej)

 

Teraz Zaczynamy:

 

1.Sciągamy i konfigurujemy program AOL 9.5 pomoże wam w tym ten TuTorial:http://www.youtube.com/watch?v=9nVQww-r9hI

 

2.Uruchamiamy program AOL 9.5 logujemy się, oraz sciągamy do paska.

 

3.Uruchamiamy nasz przeglądarkę (Google Chrome lub Mozilla Firefox) i sprawdzamy nasze ip za pomoca strony: WWW.WHATISMYIPADDRESS.COM Masze ip powinno być AMERYKAŃSKIE ( USA ).

 

4.Zakladamy nowe konto na WWW.PLAYSPAN.COM

 

5.Powinniśmy dostać 100pkt. za rejestracje(Jeśli nie dostaliście pkt. za rejestracje użyjcie programu CClener).

 

6.Wpisujemy kod na 50pkt.

 

1111-1111-xmasan-1625167

 

.Mamy teraz 150pkt. potrzeba na jeszcze 300 więc klikamy ULTIMATED POINTS( W dalszej części TuTorialu będę używał skrótu UP). Nastepnie klikamy „Earn Ultimated Points”

 

8.Wchodzimy w zakładkę GWalet i szukamy reklam o nazwie:

 

*Sign up with SmarterQuotes and win $10,000!

 

*Decorate your crib at AllPosters.com!

 

8.Zdjęcia z opisem ukończenia reklamy Sign up with SmarterQuotes and win $10,000!

 

*Tak wygląda reklama

 

http://yfrog.com/0e80586232p

 

*Pierwsza strona oferty:

 

http://yfrog.com/3d15280668p

 

Po wypełnieniu logujemy się na swoią poczte i zatwierdzamy rejestracje( Wymagane by otrzymać UP pkt.)

 

Niewiesz co nacisąć?:

 

http://yfrog.com/5c42039407p

 

UP pkt. powinniście otrzymać w ciągu 1-50 min.

 

9.Zdjęcia z opisem ukończenia reklamy Decorate your crib at AllPosters.com!

 

*Tak wygląda reklama:

 

http://yfrog.com/hqxx1jp

 

*Pierwsza strona oferty

 

http://yfrog.com/75xx2p

 

*Druga Strona oferty

 

http://yfrog.com/3dxx3p

 

*Trzecia Strona oferty

 

http://yfrog.com/mdxx4p

 

*Czwarta Strona oferty

 

http://yfrog.com/jyxx5p

 

Nastepnie klikamy przycisk znajdujący się na dole cos typu CONTINUE!

 

*Piąta Strona oferty

 

http://yfrog.com/5sxx6p

 

*Szusta Strona oferty

 

http://yfrog.com/0dxx8p

 

*Siódma Strona oferty

 

http://yfrog.com/0jxx9jp

 

UP pkt. powinniście otrzymać w ciągu 1-60 min.

 

10.Mamy teraz około 500 UP pkt. Idziemy więc kupić 400g1

 

11.Wchodzimy w dział Shooters i wybieramy Warrock(Spis gatunku gier znajduje się po lewej stronie)

 

12.Wpisujemy kod na zniżkę Warcup i klikamy przycisk „Apply”(Kupon ten zmniejsza czene zakupu o 10% czyli w tym przypadku 0.50$)

 

13.W lewym dolnym rogu znajduje się ramka pt. Pay With UltimatePoints klikamy przycisk pod spodem.

 

14.Gratulacje zdobyłeś 400g1! Aby zobaczyć kod ESN wchodzimy na pocztę na której utworzone jest konto na playspan. Otwieamy wiadomość pt.

 

Order Completed notification for G1 Credit 400 I kopiujemy 1 częsć kodu pt.ESN Code.

 

15.Wchodzimy na strone WWW.GAMERSFIRST.COM/WARROCK i logujemy się.

 

16.Następnie klikamy przycisk „Renadem Code”

 

17.Wybieramy opcje ESN CODE

 

18.Wpisujemy w górną ramkę kod który skopiowaliśmy (KOD ESN TO TEN DŁUGI np.

 

8FB23CC8-FEC4-4631-99C1-C2D2CA3CC08C)

 

19.Następnie kopiujemy krótszą część kodu np.

 

2c58-3256 znajduje się ona w ramce pod napisem Pass Code i wklejamy w 2 ramkę na Gamersfirst.

 

20.Następnie klikamy przycisk znajdujący się pod obrazkiem naszego zakupu np. złote pieniąrzki.

 

21.Mamy teraz o 400g1więcej!

 

Poradnik wykonany przeze mnie (Prone). Zastrzegam sobie prawa do tego TuTorialu. Zabraniam kopiowania na inne fora bez mojego zezwolenia.

 

Liczę na wiele plusów i 5* na moim profilu za trud trud w napisaniu tego TuTorialu

 

(20min xD). Poradnik ten będę aktualizował o reklamy i kody na zniżkę i 50 pkt.

 

Mój Nick w war rocku to Lashile. W razie problemów pisać tu lub na pw.

 

Dziękuje za przeczytanie moich „wypocini”. Liczę na wiele plusów i 5*

 

Poradnik stworzony został specjalnie stworzony dla forumowiczów „losyman” oraz playera war rocka „00cinek00”(Sorrki ale nie znam twoiego Nicku na forum xD)

lnsetrion_4_0.png

 

Nie gram i nie grałem nigdy na wspomagaczach!

 

Nawet nie lookam na tematy ze wspomagaczami.

 

Jestem tu aby pomagać innym userom!

Opublikowano

Musi być aol w logowaniu do AOL 9.5 musicie podać dane z fakenamegenerator postępujcie jak w TuT na YT

lnsetrion_4_0.png

 

Nie gram i nie grałem nigdy na wspomagaczach!

 

Nawet nie lookam na tematy ze wspomagaczami.

 

Jestem tu aby pomagać innym userom!

Opublikowano

Brawo brawo , prawie wszystko sciagnoles z playspan.xaa.pl - tam byly poradniki wszystkie robione i przezemnie rowniez jestem tam uploaderem a tutaj wielki pro na forum bo co ? az szkoda mi ciebie pozdro

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

1.Robiłem to na podstawie filmików więc możesz mnie cmoknąć w żyć

2.Widzisz tu gdzieś filmik z twoiego forum?

3.Sam pisałem proadnik na podstawie filmiku z YT.

lnsetrion_4_0.png

 

Nie gram i nie grałem nigdy na wspomagaczach!

 

Nawet nie lookam na tematy ze wspomagaczami.

 

Jestem tu aby pomagać innym userom!

Opublikowano

dajcie mi jakis screen name i paswword bo niedaje rady sie tam zarejestrowac prosze

SIEMA ZIOMALE JA WAM ZARAZ DOWALE POCIAGNĘ Z M60 I DOBIJE Z BERRETTY NIEMA CZASU DLA CIENIASUW DLA MNIE LICZY SIE TYLKO WARROCK

Opublikowano

Te filmiki sa z mojego forum pacanie , a ty tylko umiesz kopiuj i wklej robic wielki pro pan zrobil poradnik na kopiuj i wklej pozdro pocwicz

 

Czy ty tu widzisz filmik debilu?

Po 2 na waszym forum nie ma takiego poradnika więc jakie Kopiuj/Wklej?

 

PS.

Macie passy do mojego konta na AOL 9.5 Bpi0tr0wski PW:gpjv5rvn

lnsetrion_4_0.png

 

Nie gram i nie grałem nigdy na wspomagaczach!

 

Nawet nie lookam na tematy ze wspomagaczami.

 

Jestem tu aby pomagać innym userom!

Opublikowano

Jesli komus sie uda to zrobic niech pisze :D

400 G1 zawsze sie przyda :P

592a487e7e512_post-78132-127893861337.jpg

Czy to tak ciężko dac jednego jedynego minusa?! to tylko 3 sec...

Opublikowano

A wogule po co to ma być przypięte? I po co dałeś TuT? i tak ci tego nie przypną bo wkońcu reklama wygaśnie

bbc2hero.png

Opublikowano

ej czego w gwallet niema tej reklamy *Decorate your crib at AllPosters.com!

czy ona gdzies indzie jest ? bo piersza znalazlem jeszcze jedna pomuzcie albo pokazcie jak zrobic inna reklame za 200 pkt

SIEMA ZIOMALE JA WAM ZARAZ DOWALE POCIAGNĘ Z M60 I DOBIJE Z BERRETTY NIEMA CZASU DLA CIENIASUW DLA MNIE LICZY SIE TYLKO WARROCK

Opublikowano

Urzyjcie programu CClener

lnsetrion_4_0.png

 

Nie gram i nie grałem nigdy na wspomagaczach!

 

Nawet nie lookam na tematy ze wspomagaczami.

 

Jestem tu aby pomagać innym userom!

Opublikowano

CZY MACIE TA REKLAME *Decorate your crib at AllPosters.com!

SIEMA ZIOMALE JA WAM ZARAZ DOWALE POCIAGNĘ Z M60 I DOBIJE Z BERRETTY NIEMA CZASU DLA CIENIASUW DLA MNIE LICZY SIE TYLKO WARROCK

Opublikowano

Prone:"Poradnik stworzony został specjalnie stworzony dla forumowiczów „losyman” oraz playera war rocka „00cinek00”(Sorrki ale nie znam twoiego Nicku na forum xD)"

Nie no thx :P To już nasz to ja 00cinek00.CZemu nie widze tej 2 reklamy?? Heh zbieram se na Silver premke na 30 dni:P

00cinek00.gif

 

9544.png

Opublikowano

CZY TO JEST ZA DARMO CZY ZA ZL ?!!?!?!???!!?!?!!?!?

 

DAJ MINUSA A JA CI DAM PLUSA :>>

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...