Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2 Wylacza Sie Podczas Logowania Do Pulitu


gooN!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam od 2 dni mam tak ze gdy sie loguje jest juz napisane "JESTES POŁACZONY" wywala mnie do pulpitu. Przeinstalowywałem calego metina [PRIV] i nie poskutkowało :/. Ale znalazłem na to rade "PRZYWRACANIE SYSTEMU". Ale po nie całej godzinie gdy gralem bylem zalogowany i np: biegalem wywaliło mnie do pulpitu. Ponownie odpalilem priva wpisuje pasy jest napisane "JESTES POLACZONY" i znow wywala mnie do pulpitu. Mam nadzieje ze mi pomozecie bo to mnie juz meczy :(

MOJE POSTACIE:

 

Wojownik Body - 100lv ON!

Szaman Smok - 93lv ON!

Wojownik Body - 92lv Banned!

Wojownik Mental - 85lv oddany!

Sura WP - 105lv oddany!

Ninja Dagger - 99lv oddany!

 

 

Opublikowano

Mam moda by KaMeR1337 moze ktos poda link do downloandu dzialajacego spolszczenie z gory THX ;)

MOJE POSTACIE:

 

Wojownik Body - 100lv ON!

Szaman Smok - 93lv ON!

Wojownik Body - 92lv Banned!

Wojownik Mental - 85lv oddany!

Sura WP - 105lv oddany!

Ninja Dagger - 99lv oddany!

 

 

Opublikowano

pff ale link .. po za tym z tej strony pobralem .. <_<

MOJE POSTACIE:

 

Wojownik Body - 100lv ON!

Szaman Smok - 93lv ON!

Wojownik Body - 92lv Banned!

Wojownik Mental - 85lv oddany!

Sura WP - 105lv oddany!

Ninja Dagger - 99lv oddany!

 

 

Opublikowano

pff ? a co mam Ci podać link odrazu przekierowujący bo nie umiesz kliknąć?

06111340665805659837.png

 

Spróbuj dać mi lajka z wciśniętym lewym ctrl i zobacz co się stanie :D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

refresh... mam to samo tylko, że grałem na tych plikach rok albo pół...

chodzi o serwer csyt2...

Opublikowano

refresh... mam to samo tylko, że grałem na tych plikach rok albo pół...

chodzi o serwer csyt2...

 

 

MAsz to samo z CSy2 bo CSyt2 wlasnie umiera ;/ Gm dal kazdemu GM-mode udalo mi sie wejsc na chwile W m1 jest nielze zamiesanie chyba ze 100 bossow co kilkanascie minut Smok kolo kowala...co bardzo utrudnia gre...KAzdy tam lata na gm-mode i nic juz sie nie da zrobic...SHutDOwn -NIe lubie tego slowa :( :( AVE CSyt2 ! i szkoda ze ...szkoda :/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...