Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Zrobić Dobre Tło Pod Banner, Userbar :)


Xoni

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Tworzymy Nowy Obraz, o wymiarach 400x200px z białym tłem. Następnie czarnym pędzlem Circle rysujemy tak jak na obrazku !

22304796848481936034.png

2. Teraz bierzemy Filtry - Zniekształcenia - Przesunięcie, Stopień przesunięcia powinien wynosić 100-200...

93960784232126930168.png

3.Następnie stosujemy filtr Filtry - Rozmycie - Rozmycie w ruchu. Typ rozmycia ustawiamy jako Powiększenie, długość wedle upodobań najlepiej 10-40.

28606035827361871002.png

3.Teraz możemy pokolorować, a żeby pokolorować, bierzemy tak: Kolory - Balans Kolorów, i tam możemy się pobawić !

 

 

Efekt Końcowy !

4_04_07_10_1_16_14_0.png

 

 

Ten Tutriol, może być też na Gimpuj.Net, bo ja go tam zamieściłem w 2006-2008 roku, stare ale jare xD

PMK3yt4.png

Opublikowano

Dzięki ;) Ale to i tak bardzoo stare, ;p

Teraz trzeba coś nowego zrobić ;D

 

200 Post ;p

PMK3yt4.png

Opublikowano

Odświerzam!

Minęło 24H !

 

@EDIT

Proszę Mod'a o zdjęcie tych 10% :)

 

Odśwież ortografie.

 

 

Wątpie aby mod zdejmował ża każdy mały tucik 10%

 

Tło jest kiepskie, takich userbarów się już dawno nie robi.

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...