Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Błąd Podczał Łączenia Się Z Serwerem.


Kordikk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piszę ten temat otóż, gdy chcę zalogować się na serwer "Tradica" mam zostaniesz połączony z serwerem>błąd podczas łączenia się z serwerem. Czy może zmienili ip czy coś w tym stylu. Czy wy może też tak macie? o.O

Opublikowano

Przede wszystkim przeczytaj ten temat.. To po pierwsze ;P

http://triadica.net/forum/watek-poradnik-patch-08-07-2010

A po drugie, z tego co sie dowiedziałem na czacie Triadica, serwer moze byc czynny dopiero po godz. 17.00 dnia dzisiejszego. Tak więc pozostaje tylko czekać ;)

 

@EDIT

Zapomniałem też napisać, że zostanie dodoana Maska Emocji u Handlary i Pierścień Teleportacji ;PP

 

@Down Ja już wczoraj wieczorem kawe zdążyłem wypić, bo chciałem nocke zrobić, a tu kuku serwer off :D:D

d4rkvisi0n

 

1100+ elo

 

Ariana Deck

Opublikowano

mi tak samo sie dzieje a chcialem wbic ze dwa levele o 50 a tu dupa

 

SORY ze sie wyraziłem

sura.jpg

 

Aktualny serwer:EliteMt2

Nick:LeżećPiesku

Klasa Postaci: Sura (ON)

Level:105 ale będzie wyższy

Opublikowano

zmienili porty , tera nie idzie przez kamer moda :)

Staram się pomóc ;]

Opublikowano

baa , spolszczenia nie ma jest patcher , nie wiem jak sprawdzic porty :>

Staram się pomóc ;]

Opublikowano

ale ja wiem, daj download do plikow root z tego serva to wam dam porty :)

sam plik root czy ?

Staram się pomóc ;]

Opublikowano

no pliki root są dwa root.epk i root.eix te 2 pliki :)

http://www.speedyshare.com/files/23302301/root.rar

proszę :)

Staram się pomóc ;]

Opublikowano

CH1. 19008 (udp i tcp) IP 188.165.207.29

CH2. 13008 (udp i tcp) IP 188.165.207.28

CH3. 16008 (udp i tcp) IP 188.165.207.28

CH4. 22008 (udp i tcp) IP 188.165.207.29

 

Port logowania: 9004

 

GOTOWE SERVERINFO.PY (WKLEJ DO FOLDERU Z ZAINSTALOWANYM METIN2MODEM)

KONTO NIEUŻYWANE !!!

 

MOJE NOWE KONTO TO TrueFaith

Opublikowano

CH1. 19008 (udp i tcp)

CH2. 13008 (udp i tcp)

CH3. 16008 (udp i tcp)

CH4. 22008 (udp i tcp)

 

Port logowania czy czegos tam : 9004

 

Chyba pomogłem ?

ojj , zajebisty jestes jak to bedzie działało

 

@edit działa , jak sie odwdzieczyc ?

Staram się pomóc ;]

Opublikowano

Człowieku ja nawet za to nie żądam plusa takie rzeczy to ja robiłem chyba w 3 klasie :D

 

@PS jakbyś nie zauważył dodałem linka z serverinfo.py gotowym :)

KONTO NIEUŻYWANE !!!

 

MOJE NOWE KONTO TO TrueFaith

Opublikowano

Człowieku ja nawet za to nie żądam plusa takie rzeczy to ja robiłem chyba w 3 klasie :D

 

@PS jakbyś nie zauważył dodałem linka z serverinfo.py gotowym :)

akurat to potrafie zmienić , pamiętam ze był taki program do epk i eix ale nie chcialo mi sie szukac :)

Staram się pomóc ;]

Opublikowano

tylko 11004 na 9004 zmienic i śmiga ;p

Staram się pomóc ;]

Legenda
Opublikowano

znam łatwiejszy sposób wejdz na www.metin2mod.tk i sciągnij najnowszego moda i działa i go wypakuj tam gdzie masz metka.

 

 

Pomogłem daj + Proszę

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

Jełopie nie rozumiesz ze w tym modzie to NIE DZIAŁA ? albo przetlumacze na twój język : ten sPosup Nie ciaŁa bO f NajnOwsyM mOciE ne mA doPryH daNYH tEGo seRfA

KONTO NIEUŻYWANE !!!

 

MOJE NOWE KONTO TO TrueFaith

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...