Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Ile Dropliście Już Szkat :P


BooskiStudent

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Skoro ostanio był nowy evencik z szkatami to się trzeba lepiej pochwalić ile wy dropliście szkat eventowych

 

blasku Księrzyca: 25 Otwarłem a Tu 15 bodzi i reszta śmieci z is

Heksagonalna:17 na razie ale na innym serwie Grymku na 10 lvl Dropie :P nie otwieram bo chodzą u mnie Po 500k Podobno

Piłki:Na nie jeszcze czas Dropią w piątek I W Sobotę

 

serwer Grymek/Phantos

LVL 10 /17

 

 

EWENT OSTATNI Dzień Z Szkatami Heksagonalnymi Potem już nie Bedzie okazji Więc Cały dzień dropie szkaty :P Zostawie Sobie Expbota Na noc zedytuje posta ile Dropłem

Za Pomoc Proszę żebyście mnie nagradzali 5 i +

Opublikowano

blasku księżyca na nocce na BO było gdzieś ~90 z tego ok 23 bodzi reszta śmieci

Heksagonalna: 10 :D z tego poty i exp xD

Piłki: CZEKAMY ! :D

mjwpat.png

Opublikowano

Blasku ~60 - nie otwierałem ;p

Heksagonalne aktualnie ponad 230 i również żadnej nie otworzyłem ;)

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

ponad 40 Heksagonalne droplo 3 ogony węża + :)))

 

174 blasku księżyca 13 bodzi 7 zwojów boga smoków i dużżzżzzżżzo rupci nic wartościowych.

Interesują mnie tylko - :)

Opublikowano

153 blasku i 8 heksagonalnych

 

 

bende selal za 1 miesiąc bo wtedy po 2 kk wyciogne za sztuke :D

Szukam konta w metinie i w plemionach jak masz jakieś pisz na gg:19411323

 

 

 

 

 

 

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

ja kolo 300 blasku kolo 100 otworzylem z 20 bodzi 30 dloni krytyka 30 dloni przebicia i kilka zwojow boga smoka

8 heksagonalnych ostatnia wczaraj otworzylem i ogon weza + xD

aha te szkaty blasku selalem po 1kk i mam 200kk dzieki temu eventowi ;D

pomogłem? daj LAJKA

 

171_927997_229850387226167_3694117.jpg

Opublikowano

Ja w dzień wydropiłem malutko blasku księżyca ile:16 A tych heksogalnych tez malo 2 bo mi się nie chciało dropic. Otworzyłem jedną heksogalną i ząbek orka bez +. A te blasku Księżyca otworzyłem 3 i śmieci z is resztę (13) sellnełem i zarobilem jakies 25kk i kupilem smoczą+9:D

napiskx.png
Opublikowano

blasku...mialem jakies 13 otworzylem all i tylko 1 bodzio reszta smieci

 

heksagonalne 35 otworzylem all...>ogon weza z + i takie gowienka + 10 otworzylem na shopie to shop z 1 lvla podskoczyl na 9 lvl :)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Blasku 1.2k Szkat, otworzyłem około 500, 30 bodzi + 40 fasolek + z 40 zwojów boga smoka, sporo na kryta przebicie błogo smoka życia itp.

114 hesksagonalnych (na razie)- 8 ogonów węża +, 5 fasolek, zęby orka, exp i inne syfy (one mają 4x mniejszy drop niż szkaty blasku...)

Opublikowano

Jedną blasku - 5 min gry wczoraj na monku ^_^ ale dziś ide na małpy - będą szkaty , medale i marmurki :P

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Ja Z blasku ksieżyca nie liczyłem, ale po nocy (na exp bocie) wydropiło 61 szkat Heksagonalnych, na monolicie za 14kk sprzedalem bo z tego chuja dropi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...