Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
ElfBotter

Elf Bot Spis Funkcji

11 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

[color="#FF8C00"][b][size="6"]Spis Funkcji Elf Bot Ng[/size][/b][/color]
[color="#FF8C00"][b]Healing,Aimbot,Lists,Hud,Extras,Hotkeys,Shortkeys,Reconnect[/b][/color]
[spoiler][color="#FF0000"][b]Na dzień dzisiejszy po odpaleniu bota ujrzymy taką oto ramkę:
Wybieramy tutaj skórkę naszego bota, czyli różne "layouty". Nie zmienia to w niczym funkcji bota.[/b][/color]
[img]http://img70.imageshack.us/img70/8060/20081205204534im9.jpg[/img]
[color="#FF8C00"][b]Następnie usłyszymy przyjemny dla ucha dźwięk i ukarze się nam główne okienko ElfBota NG.[/b][/color]
[color="#F4A460"][b]1.Healing[/b][/color]
[img]http://img156.imageshack.us/img156/812/healingnk1.jpg[/img]
[color="#00FF00"][b]Spell Hi - W pierwszym okienku wpisujemy czar, którym mamy się leczyć. Na przykład "exura". W drugim okienku (health) wpisujemy ilość HP. Jezeli spadnie poniżej wpisanej liczby, to użyjemy "exura". Trzecie okienko (Mana), to ilość many. jezeli beziesz miał poniżej tej many, to nie użyje tego czaru.
Spell Lo - Tutaj możemy wpisać inny czar, który uleczy naszą postać. W pierwszym okienku wpisujemy przykładowo "exura gran". Jeżeli wpiszemy tu mniejszą ilość HP niż w Spell HI, a poziom naszego życia spadnie poniżej tejże właśnie liczby, to bot użyje "exura gran".
Uh Rune - W okienku Health wpisujemy ilość HP. Jeżeli bedzie poniżej, to bot użyje UHa. Warto dodać, że UH będzie użyty w ostateczności czyli - jeżeli nie mamy many na czar "exura gran" i "exura".
HP Potion - Wpisujemy ilość HP poniżej której char użyje potiona. Klikając myszką na niebieskie tło, a następnie strzałką w dół zmieniamy rodzaj potiona. Do wyboru - Light; Strong; Great; Ultimate; Spirit
MP Potion - Tutaj ustawiamy kiedy nasza postać ma łykać mana potiony. Jeżeli ilość naszej many spadnie poniżej liczby, którą wpisaliśmy w okienko (Mana), to automatycznie zaczniemy łykać manasy. Po kliknięciu myszką na niebieskie okienko, a następnie strzałką w dół możemy wybierać jakiego rodzaju mamy pić fluidy. Do wyboru: Light; Strong; Great; Spirit
Healer Options - Ustawiamy czas po jakim wszystkie wyżej wymienione opcje będą działać. Domyślne opcje są dobre i nie ma potrzeby ich zmieniać.
Heal Friend - Leczy przyjaciół, którzy są w Twojej Friend List, ale o tym później.[/b][/color]
[color="#696969"][b]2.Aimbot[/b][/color]
[img]http://img219.imageshack.us/img219/3626/aimbotcd4.jpg[/img]
[color="#FFFF00"][b]Priortitize mages with least cur mp - Zaznacza/atakuje magów/druidów, którzy mają najmniej many. (np tego, który właśnie użył runy paraliż i ma jej mało).
Prioritize mages with most miss. mp - Zaznacza/atakuje magów/druidów, którzy mają najwięcej many.
Choose enemies with lowest cur hp - Zaznacza/atakuje wroga (każdego, nie ważne jaką ma profesję), który ma najmniejszą ilość HP - procentowo. Jeżeli Mag ma 300 HP i jest to jego full HP, a Knight ma 800 i jest to jego połowa HP, to zaznaczy/zaatakuje Knighta.
Lock on leader's target - Wybiera ten sam cel co leader.
Auto-combo paralyze/leader target - Atakuje tylko osoby biegające na paraliżu, które wybierze combo leader. Jeżeli combo leader zaatakuje kogoś bez paralyze, to nasz char go nie zaatakuje.
Trace shots - Dokładniej widać kto w kogo strzela z run.
Display best target - Zaznacza najsilniejszego wroga według bota. Ten co ma najwięcej many i HP
Discount Protection zones - Atakuje tego, kto nie ma PZ. Czyli tych bez skulli, by przypadkiem nie dali loga. ;-)
Lock on paralyzed sub/enemies - Zaznacza/bije każdego wroga, który "biega" na paraliżu.
Choose subenemy if no enemy - Zaznacza/bije "podwroga". Więcej o podwrogach w dziale 3.
Target enemies onlu if skulled - Zaznacza wroga, który ma skulla. Niezależnie czy to RS, Biały czy też żółty. Jest to opcja oszczędzania murder fragów.
Target subenemies only if skulled - Tak jak wyżej z tym wyjątkiem, że zaznacza "podwrogów".
Target others only if skulled - Zaznacza/atakuje wszystkich spoza listy Twoich przyjaciół (o listach w dziale 3), którzy mają skulla - łącznie z nub charami.
Aim leaders - Wpisujemy nick combo lidera
Aim type: Wybieramy jak nasza postać ma się zachować w przypadku gdy nasz combo leader kogoś zaatakuje. Mamy do wyboru No Action (nie robi nic), Attack (atakuje), Follow (biegnie za celem, który zaznaczył combo leader. Gdy wybierzemy Attack, to możemy wybrac z czego mamy bić. Do wyboru - HMM, Stalagmite, Icicle, SD, Explo, Exori Vis, Exori Mort, Exori Flam, Exori Frigo, Exori Tera, Exori Hur, Exori San.[/b][/color]
[color="#00FFFF"][b]3.Lists[/b][/color]
[color="#FF00FF"][b]To właśnie tutaj wpisujesz i aktualizujesz nicki zarówno swoich przyjaciół jak i wrogów. Dodatkowo jest jeszcze podział na "podprzyjaciół" i "podwrogów". Ci z dopiskiem "pod" są jakby mniej ważni i bot widzi ich w drugiej kolejności. Tak jak masz w liście przyjaciela, który właśnie pada i "podprzyjaciela", który również pada. W tym momencie bot najpierw uleczy Twojego przyjaciela, a dopiero później "podprzyjaciela[/b][/color]"
[img]http://img390.imageshack.us/img390/8138/listsor5.jpg[/img]
[color="#FF00FF"][b]Team Marks - Po kliknięciu pojawia się nam przy osobach dodanych do listy literka "E" (enemy) bądź "F" (friend).
Color outfits of listed players - Automatycznie zmienia kolory wszystkich dodanych do listy.
Przyjaciół widzisz na niebiesko: [/b][/color]
[img]http://img508.imageshack.us/img508/8617/listfriendshw5.jpg[/img]
[color="#FF00FF"][b]Wrogów zaś na czerwono:[/b][/color]
[img]http://img361.imageshack.us/img361/3426/listenemyfx8.jpg[/img]
[color="#006400"][b]4.Hud[/b][/color]
[img]http://img408.imageshack.us/img408/8094/hudlb7.jpg[/img]
[color="#48D1CC"][b]Player info Enabled - Zaznaczasz czy mają być pokazywane jakiekolwiek informacje o graczu. Jeżeli to jest odznaczone, to inne też nie będą pokazywane.
Show guild name - Pokazuje nam zaraz pod nickiem danej osoby w jakiej jest gildii.
Show vocation, level, hp - Widzimy jaką dana osoba ma profesję, lvl i ile ma aktualnie HP, a ile maksymalnie.
Look at players automaticly - Gdy ta opcja jest odznaczona, to dopiero gdy klikniesz "Look" na daną osobę, to wyświetlą się informacje o danej osobie. Jednak jeżeli jest zaznaczona, to w momencie gdy ktoś pojawi się na ekranie, to od razu widzisz wszystkie informacje, które zaznaczyłeś w poprzednich punktach.
Show estimated mana - Pokazuje ile prawdopodobnie dany player może mieć many.
Jeżeli masz wszystko zaznaczone, to wygląda to tak:[/b][/color]
[img]http://img369.imageshack.us/img369/6334/kasztaniakpq0.jpg[/img]
[color="#00FFFF"][b]On-screen Info Enabled - Zaznaczasz czy mają być pokazywane jakiekolwiek informacje o Elfie i jego opcjach, o których niżej.
General information - Pokazuje w lewym górnym rogu takie informacje jak - Ping, Zadany DMG, Exp na godzinę, ostatni cel, który atakowałeś.
Death timers - Pokazuje w lewym górnym rogu playerów, którzy zginęli na twoich oczach oraz odlicza czas jaki pozostał do PZta.
Magic wall timers - Na górze ekranu widzisz ile czasu bedzie jeszcze stał Twój ostatnio rzucony magic wall. To samo tyczy się drzewek rzucanych przez druidów (exevo grav vita)
Activated hotkeys/shortkeys - Na górze ekranu widzisz aktywowane hotkeye/shortkeye (o których w dziale 7)
Healing percentages - Po zadaniu dmga playerowi/potworkowi widzisz ile procent mu spadło. To samo jeśli się uleczył. Widzisz o ile procent się uleczył.
Damage per second - DMG na sekunde
Spell timers - Na górze ekranu widać ile trwają jeszcze poszczególne czary. Miedzy innymi: Haste, Strong Haste, Mana shield, Utana Vid
Navigation & exiva Players - Gracze, których masz w systemie nawigacji (wszystko o nawigacji w dziale 11) oraz exivowani przez Ciebie gracze nigdy już Cię nie zaskoczą. Dzięki temu widzisz ile kratek od Ciebie jest dany gracz i na którym piętrze się znajduje. Poza tym widzisz jego nick w którymś z rogów ekranu - oznacza to, że w prostej linii właśnie tam się znajduje exivowany gracz.[/b][/color]
[color="#483D8B"][b]5.Extras[/b][/color]
[img]http://img91.imageshack.us/img91/9572/extrasiw1.jpg[/img]
[color="#A0522D"][b]Framerate booster – Zwiększa liczbę FPSów
World Only View - Okienko Tibii powiększa się. Znikają natomiast kanały (default i wszystkie inne) oraz nie widać EQ.
Open windows small -
Keep charlist open – Nie znika otworzona lista charów
Load settings at login - po zalogowaniu automatycznie wczytuje poprzednie ustawienia.
Open backpacks at login - Otwiera wszystkie plecaki przy zalogowaniu.
Click reuse enabled – Nie znika strzałka z Magic wallem. Gdy raz użyjesz mwalla, to przy każdym kliknięciu LPM na widocznym obszarze rzucisz mwalla. Działa dotąd aż nie klikniesz PPM.
Xray view - Widzisz name potworków, które są niżej
Alternate time format -
Use old rune aiming – Wyłącza hotkeye poczawszy od F1 aż do F12. Bijesz się jak na kliencie 7.6.
Take screenshot at death - robi screena w momencie gdy padasz. Zdjęcie zapisuje się w folderze z Elfbot NG.
Load last skin - Wczytuje poprzednio używany skin.[/b][/color]
[color="#FFC0CB"][b]6.Hotkeys[/b][/color]
[color="#9ACD32"][b]Hotkeye - To właśnie w tym miejscu tak naprawdę rozpoczyna się zabawa. To tutaj możesz ustawić, bot by leczył Twoich przyjaciół, widział niższe piętra, chodził strzałkami szybciej niż na map klicku (tzw. dash), używał czaru gdy jesteś sparaliżowany, łykał manasy gdy masz mało many, zmieniał ringi, trzymał manashield i (strong)haste oraz wiele, wiele więcej - a wszystko to bot robi automatycznie, bez Twojego udziału. Wystarczy, że raz aktywujesz "skrypt" jednym przyciskiem.[/b][/color]
[color="#FF8C00"][b]7.Shortkeys[/b][/color]
[img]http://img48.imageshack.us/img48/4953/shortkeysxt9.jpg[/img]
[color="#4B0082"][b]Shortkeys - Dokładnie to samo, co wyżej z tą różnicą, że bot uaktywni skrypty po wpisaniu danego słowa "wyzwalacza".Jeżeli w okienku Tibii wpiszę słowo exp, to wyświetlą mi się w pasku tibii informacje o tym ile jeszcze potrzebuję expa na następny poziom, ile mam expa na godzinę oraz kilka mniej istotnych info.[/b][/color]
[color="#98FB98"][b]8.Reconnect[/b][/color]
[color="#FFA500"][b]Reconnect - jest to prosta opcja, po której nasza postać zrobi reloga. Czyli wyloguje się i zaloguje ponownie.[/b][/color][/spoiler]
[color="#FF8C00"][b]Cavebot[/b][/color]
[spoiler][color="#00FF00"][b]Czas opisać pokrótce opcje kryjące się pod CAVEBOT...
Główne okienko mamy podzielone na pięć segmentów:
[img]http://img24.imageshack.us/img24/8194/cavebotuo9.jpg[/img]
[color="#FF0000"][b]Waypoints[/b][/color]
Aby robić waypointy należy chodzić po mapce i klikać w odpowiednie przyciski na Elfie:
Stand – Char zatrzyma się na chwilę w tym miejscu
Node – Opcja podobna do Walk. Powiedzmy, że jeżeli gonimy potworka przez pół jaskini, to po zabiciu nie wracamy się do poprzedniego waypointa, tylko idziemy do następnego.
Walk – Biegamy od waypointa do waypointa . Gdy bijemy jakiegoś potworka, to przestaje biegać, by nie nalurować ich sobie więcej.
Action – Opcja, którą możemy bardzo rozbudować. Tu właśnie dodajemy skrypty takie jak depositer, rozmowa z NPC, levitate itd....
Rope – Domyślnie używa zwykłej Rope na rope place. Ważne, by wcześniej zaznaczyć opcję Stand
Ladder – Wchodzi po drabinie. Również najpierw trzeba użyć obok (lub na miejscu drabiny) opcji Stand
Shovel – Domyślnie używa zwykłego Shovela
Lure – Gdy naciśniemy ten przycisk, to bot będzie lurował potworki do tego miejsca.

Show labels – Zamiast numerków (pozycji) w Waypoints widać nazwę, którą wpisaliśmy w opcji Label
FOLLOW WAYPOINTS – od tej pory zaczyna chodzić po waypointach[/b][/color]
[color="#00FF00"][b]Wchodzenie w dziury, schody itp.[/b][/color]
[img]http://img24.imageshack.us/img24/7381/schodkiax9.jpg[/img]
[color="#00FF00"][b]W tym przypadku stajemy na chodach, zaznaczamy w Emplacement opcję North, a następnie klikamy Walk[/b][/color]
[color="#9932CC"][b]Saving & Loading Settings[/b][/color]
[color="#FFFF00"][b]Wczytujemy, zapisujemy i edytujemy nasze lub czyjeś waypointy. Nic trudnego. :-P[/b][/color]
[color="#006400"][b]Alerts[/b][/color]
[color="#00FFFF"][b]Oznaczenia:
S – Odtwarza alarm
P – Wstrzymuje wszystkie funkcję Cavebota
X – Daje loga
R – Próbuje zalogować się ponownie
----------------------------------------------------
Player on screen – Gdy ktoś jest na naszym ekranie
GM/CM detected – Gdy teleportuje się do nas GM lub CM
Player attaking – Gdy zły człowiek nas zaatakuje
Default chat msg – Gdy na naszym kanale default pojawi się jakakolwiek wiadomość
Private chat msg – Gdy ktoś do nas napisze prywatną wiadomość
Disconnected – Gdy nas wyloguje.[/b][/color]
[color="#0000FF"][b]Cavebot Hotkeys[/b][/color]
[color="#F4A460"][b]Tu wklejamy nasze hotkeye, które będą odpalone wraz z tymi waypointami.[/b][/color]
[color="#FFFF00"][b]Looting[/b][/color]
[color="#808080"][b]W tym miejscu wybieramy co mamy zbierać do naszego plecaka. Mamy trzy okienka do wypełnienia. Od lewej.
Pierwsze pole – Wpisujemy ID danego itemu. Aby zobaczyć ID należy kliknąć „look” na item, a jego ID pokaże się nam w miejscu, w którym wyświetlany jest napis „You are full” :-)
Drugie pole – Wpisujemy e, gdy checmy zbierać dany item do plecaka, lub g, gdy chcemy item wyrzucać pod siebie.
Trzecie pole - Wpisujemy dowolną nazwę itemu. Może być nawet - gówno :-P
[/b][/color]
[color="#800080"][b]Options[/b][/color]
[color="#FF0000"][b]Use Rope – Wybieramy jakiej liny ma używać jeżeli mamy gdzieś w skryptach zaznaczoną opcję Rope
Use Shovel – Wybieramy jaką łopatę mamy używać jeżeli mamy gdzieś w skryptach zaznaczoną opcję Shovel
Open next bp – Gdy w plecaku mamy plecak i ten pierwszy zapełnimy, to otworzy drugi
Loot nearby targets – Otwiera tylko potworki, które padły obok. Powoduje także otwieranie bagów!
Loot distant targets – Zapamiętuje gdzie padły potworki i otwiera je wszystkie[/b][/color][/spoiler]
[color="#FF8C00"][b]Targeting[/b][/color]
[spoiler][img]http://img9.imageshack.us/img9/3236/targetingra5.jpg[/img]
[color="#FF00FF"][b]Monsters definition and behaviours:[/b][/color]
[color="#FFFF00"][b]Najpierw klikamy na <New Monster>
Name - wpisujemy jakiegoś potworka, który ma być zabijany przez naszego chara.
Count – Gdy count jest na Any, to targeting działa przy dowolnej liczbie potworów.
Setting – Cyfra, którą tutaj wybierzemy wyznacza wartość dla ilu potworków widzianych na ekranie ustawienie będzie działać.
Categories - Do uzupełnienia.
HP% range - Wybieramy ile HP ma zjeżdżać potworkowi. Domyślnie od 100 do 0 (liczone w procentach).
Danger level – Wybieramy poziom niebezpieczeństwa potworka. Im wyższa wartość tym potwór jest bardziej niebezpieczny i bot będzie próbował go zabić w pierwszej kolejności.[/b][/color]
[color="#00BFFF"][b]Master Attacks:[/b][/color]
[color="#708090"][b] * Don’t avoid – Nie ucieka przed potworkami.
* Avoid wave – Unika ataków typu fire wave Draga.
* Avoid beam – Unika ataków typu energy beam Warlocka.[/b][/color]
[color="#800080"][b]Desired Stance[/b][/color]: [color="#483D8B"][b]Tu ustawiamy w jaki sposób bot ma podchodzić do potworka:[/b][/color]
[color="#9ACD32"][b]* Malee – Strike – Stoi w miejscu gdy zobaczy potworka. Jednak gdy ten podejdzie, to zawsze ustawia się twarzą w twarz.
* Malee – Parry – Bot po prostu podchodzi do potworka i stoi. Ale gdy mamy na sobie więcej niż 2 potworki, to zaczyna tak biegać, by biły go tylko 2.
* Dist – Away – Uciekamy przed potworkami. Na ile kratek ma uciekać będzie opisane w Stance Options.
* Melee – Reach – Podchodzi i klatuje potworka nie ruszając się przy tym.
* Melee – ParryReach – Do uzupełnienia.
* Melee – Approach – Bot będzie podbiegał do potworka i ustawiał się na skos.
* Melee – Cirlce – Do uzupełnienia.
* Melee – ReachCircle – Podbiega do potworka, ustawia się na skos od strony, w którą ma skierowaną potworek głowę.
* Melee – ReachStrike – Podbiega do potworka, a głowę zawsze kieruje w stronę przeciwną do niego.
* Distance – Wait – Do uzupełnienia.
* Lose Target – Stara się zgubić cel.
* Lure Target – Luruje potworka.[/b][/color]
[color="#8B0000"][b]Desired action –[/b][/color] [color="#00FF00"][b]W pierwszym okienku wybieramy albo atak, albo chodzenie za potworkiem. W drugim rodzaj ataku – opisywać nie trzeba – jest to wystarczająco domyślne.
[/b][/color]
[color="#FF00FF"][b]Attack mode – [/b][/color][color="#FF8C00"][b]Wybieramy jak nasz char powinien walczyć:[/b][/color]
[color="#FFA500"][b]* Stand/Offensive – Char stoi w miejscu, czeka na potworka i wali na full atk.
* Stand/Balanced – Char stoi w miejscu, czeka na potworka i wali na balanced.
* Stand/Defensive - Char stoi w miejscu, czeka na potworka i wali na defie.
* Chase/Offensive – Char biegnie do potworka i wali na full atk.
* Chase/Balanced - Char biegnie do potworka i wali na balanced.
* Chase/Defensive - Char biegnie do potworka i wali na defie.
[/b][/color]
[color="#98FB98"][b]Wear ring – [/b][/color][color="#00BFFF"][b]Kiedy atakujemy tego potworka, to dodatkowo zakłada nam dowolny pierścień. [/b][/color]
[color="#483D8B"][b]Play alarm –[/b][/color][color="#FF8C00"][b]odtwarza alarmy.[/b][/color]
[color="#808080"][b]Loot monster –[/b][/color] [color="#808000"][b]Podbiega do ciał potworków, otwiera je i zbiera loot. UWAGA! Nie otwiera bagów ani plecaków, które są w potworku![/b][/color]
[color="#FF0000"][b]Stance Options[/b][/color]
[color="#008080"][b]Range distance – Wybieramy ile kratek od potworka ma się trzymać z daleka. Najlepiej mieć zaznaczoną opcję Dist – Away.
Attack frequency – Z jaką częstotliwością ma sprawdzać odległość miedzy Tobą a potworkiem.
Ignore other’s monster – Ignoruje resztę potworków, ucieka tylko przed tym jednym.
Ignore Anti-bot monsters – Ignoruje potworki zwane „antybotami”.
Allow diagonal movement – Do uzupełnienia.
Run Targeting – Dopiero teraz wszystkie stworzone opcje zaczynają działać.[/b][/color]
[color="#FF0000"][b]Target selection[/b][/color]
[color="#FFFF00"][b]List Order – Najpierw kara potworka, który znajduje się wyżej w Monster Definition.
Health – Napada te potworki, które mają procentowo mniejszą ilość HP.
Proximity – Bije potworki znajdujące się najbliżej.
@Danger – Bije te, które są najniebezpieczniejsze.
Random – Tak jakby losowo wybierał potworka, którego ma bić
Stick – Jeżeli potworek ucieknie, a później wróci, to zostanie on ponownie zaatakowany.
Target must be reachable – Jeżeli możemy podejść do potworka, to będziemy go atakować.
Target must be shootable – Jeżeli zobaczymy potworka na ekranie i będzie można w niego @oddać strzał z czaru/runy (niekoniecznie podejść do niego!), to będzie go atakował.[/b][/color][/spoiler]
[color="#FF8C00"][b]Navigation[/b][/color]
[spoiler][color="#00FF00"][b]Nawigacja otwiera przed nami wiele nowych możliwości, których nie oferuje żaden inny bot. Służy ona głównie po to, by gracze z ElfBotem mogli ze sobą rozmawiać. Mało tego, można także zobaczyć, w którym miejscu znajduje się dany gracz. Ale wszystko jest opisane dokładniej kilka linijek niżej. :-)[/b][/color]
[img]http://img147.imageshack.us/img147/1183/navigationao0.jpg[/img]
[color="#00FFFF"][b]IP/Port - Wpisujemy tu IP osoby, która zakłada Navigation Server. Obok nalezy wpisać Port.
Login - Nasz login
Pass - hasło, by połączyć się z Navigation Serverem
Color rgb - Najlepszy jest domyślny.
Po zaznaczeniu wszystkiego tworzymy shortkey:
[/b][/color]
[quote][b]auto 100 dontlist | listboxsetup 1 [$screenleft+6] [$screenbottom-2] 10 45000 'up' | if $curmsg.isnavi { ifnot $curmsg.isbotlook { listboxaddline 1 $setcolor 237 242 '($curmsg.channel$) $systime - $curmsg.formatted' }}[/b] [/quote]
[color="#FF00FF"][b]Teraz w okienku Shortkeys szukamy opcji Command symbol, a tam wpisujemy: [/b][/color]
[quote][b]/[/b][/quote]
[color="#9932CC"][b]Klikamy Save w głównym okienku Elfa.
Teraz wpisujemy na kanale default komendę:[/b][/color]
[quote]/navsay Siemano[/quote]
[color="#00FF00"][b]Zdjęcie, byście zobaczyli jak to wygląda:[/b][/color]
[img]http://img387.imageshack.us/img387/8114/navchatwl7.jpg[/img]
[b][color="#00FF00"]Dobra... Chat mamy już za sobą. Czas na wyszukiwanie ziomków na mapce. :-)
Tworzymy hotkey z taką komendą:[/color][/b]
[quote]auto 100 displaymap [/quote]
[color="#FF0000"][b]Teraz klikamy ten hotkey i wszyscy, ktorzy są podłaczeni do Navigation System będą widoczni na naszej mapce. Ja to zrobiłem na przykładzie OTSa, co nie znaczy, że na RL to nie działa. Warto ściągnąć sobie wszystkie mapki! ;-)
Piętra zmieniamy klikając na mapkę i trzymając LPM ruszamy muszką w górę bądź w dół.[/b][/color][/spoiler]
[color="#FF8C00"][b]Skrypty[/b][/color]
[spoiler][color="#00FF00"][b]1.Magic wall target - boska sprawa. Gdy mamy kogoś zaznaczonego i biegniemy za nim, np na follow - klikamy hotkeya i bot automatycznie stawia mwalla przed twarza zaznaczonej osoby ;] Polecam.[/b][/color]
[code]magwall target[/code]
[color="#FFFF00"][b]2. Reattack - jezeli osoba, którą bijemy skacze po schodach, ucieka po drabinie etc. wystarczy tylko za nią biegać i spamować SD lub inny czar ofensywny.[/b][/color]
[code]auto 100 isnotattacking attack target[/code]
[color="#FF00FF"][b]3.Automatyczne logowanie po kicku lub crashu serwera[/b][/color]
[code]auto 100 ifnot $connected { reconnect | wait 1000 }[/code]
[color="#483D8B"][b]4.Soft Boots[/b][/color]
[code]auto 200 mplower ILE MANY equipboots 6529 | mphigher ILE MANY equipboots 3079[/code]
[color="#483D8B"][b]mplower - ile many masz miec zeby zakladal softy (podaj id softow lub innych bootsow)
mphigher - a tu na odwrót ile many żeby zdjął bootsy i założył bohy [/b][/color]
[color="#9ACD32"][b]5.Utito Tempo- Char sam wrzuca czar ,,Utito Tempo"[/b][/color]
[code]auto 8000 say "utito temp[/code]
[color="#FF0000"][b]6.Używa czaru Utani Hur gdy zostanie z paralizowany (czar można zmienić)[/b][/color]
[code]auto 5 healparalysis utani hur[/code]
[color="#48D1CC"][b]7.Potwór lub gracz jest caly czas zaznaczony nawet gdy znikni z ekranu[/b][/color]
[code]auto 200 attack target[/code]
[color="#0000FF"][b]8.Auto push- rzuca kase pod siebie[/b][/color]
[code]auto 100 listas "Anti push enabled" | if [$itemcount.3031 >= 2] {dropitemsxyzamount $posx $posy $posz 3031 2 | wait 300} | if [$itemcount.3035>= 2] {dropitemsxyzamount $posx $posy $posz 3035 2 | wait 300} | if [$itemcount.283 >= 1] {dropitems 283 | wait[/code]
[color="#FF00FF"][b]9.Anty Idle[/b][/color]
[code]auto 10000 turns | turnn[/code]
[color="#708090"][b]10.Postać sama konsumuje jedzenie[/b][/color]
[code]auto 2000 eatfood[/code]
[color="#F4A460"][b]11.Char sam wrzuca czar ,,Utani Hur” (gdy się skończy)[/b][/color]
[code]auto 200 haste[/code]
[color="#A0522D"][b]12.Char sam wrzuca czar ,,Utani Gran Hur” (gdy się skończy)[/b][/color]
[code]Auto 200 stronghaste[/code]
[color="#DDA0DD"][b]13.Gdy skończy się niewidka bot automatycznie wrzuca nową.[/b][/color]
[code]auto 200 say utana vid[/code]
[color="#48D1CC"][b]14.Gdy skończy się utamka bot automatycznie wrzuca nową.[/b][/color]
[code]auto 200 manashield[/code]
[color="#4169E1"][b]15.Wkładanie stone skin amuletów![/b][/color]
[code]auto 200 equipammy 3081[/code]
[color="#008000"][b]16.Wkładanie Aola[/b][/color]
[code]auto 200 equipammy 3057[/code]
[color="#9932CC"][b]17. Jeżeli w przeciągu 2 sekund Twoja mana spadnie o 500 punktów, to automatycznie zakładasz Stone Skin Amulet. Przydatne w trapie kiedy robią combo.
[/b][/color]
[code]auto 100 ifnot $t set $m $mp | if [$t && $mp <= ($m - 500)] {equipammy 3081 | clr $t | end} | inc $t | if [$t >= 20] clr $t[/code]
[color="#FFFF00"][b]18.Jeżeli otaczają nas 3 potwory exori, jeśli 5 exori gran[/b][/color]
[code]auto 100 if [$monstersaround.1 >= 5] {say 'Exori Gran' | wait 1900 | end} | if [$monstersaround.1 >= 3 {say 'Exori' | wait 1900}[/code]
[color="#2E8B57"][b]19.Daje Small Stone do lewej ręki jeżeli mniej niż 20.(small)[/b][/color]
[code]auto 100 if [($lhandslot.id == 1781 || $lhandslot.id == 0) && $lhandslot.count <= 20] equiplhand 1781[/code]
[color="#800080"][b]20.Leczenie przyjaciela UH-ami[/b][/color]
[code]auto 200 foreach 'shootableplayers' $blok {if [$blok.name == 'TuWpiszImieGracza' && $blok.hp < X] uhpc 100 '$blok.name'}[/code]
[color="#808000"][b]21.Bot wysyła prywatną wiadomość z informacją o exp/h ile brakuje do next lvl itd.
[/b][/color]
[code]pm '$name' '$name l Exp Left: $exptnl l Exp/Hour: $exph l Time Left:$formattime.$timetnl l Gained this session: $expgained l Played this session: $formattime.$deltatime'[/code]
[color="#008080"][b]22.Jezeli pojawi sie GM wylacza Cavebotta i targeting.[/b][/color]
[code]auto 100 dontlist | ifgm {settargeting off | setcavebot off}[/code]
[color="#8B0000"][b]23.Exori- bije exori gdy nikogo nie ma na ekranie gdy ktos sie pokaze bije exori hur[/b][/color]
[code]auto 100 isattacking ifplayeronscreen {exorihur 100 | end} | if [$monstersaround.1 >= 1 && $mp >= 120] {say 'exori' |wait 1630}[/code]
[color="#9ACD32"][b]24.Jeżeli dana osoba, będzie na hastę, bądź wpisze jeden z przyspieszających chodzenie komend, dostanie paraliż.[/b][/color]
[code]auto 100 foreach 'newmessages' $nm { set $nmsn $nm.sender | if [($nm.content == 'utani hur' || $nm.content == 'utani gran hur' || $nm.content == 'utamo tempo san' || $nm.content == 'utani tempo hur') && $nmsn.isenemy] paralyze $nmsn }[/code]
[color="#00FF00"][b]25.Rzuca MW cały czas w to samo miejsce[/b][/color]
[code]auto 1 keepmagwall[/code]
[color="#2E8B57"][b]26.Po wpisaniu komendy bot automatycznie będzie rzucał czar "utani tempo hur" gdy się on skończy.[/b][/color]
[code]auto 500 listas 'Charge' | ifnot $hasted say 'utani tempo hur'[/code]
[color="#FFA500"][b]27.Po wpisaniu komendy bot automatycznie po skończeniu się czaru "utamo tempo san" będzie go rzucał na nowo.[/b][/color]
[code]auto 1500 ifnot $hasted say 'utamo tempo san[/code]
[color="#00FF00"][b]28.Zamienia Gp Na Platynki.[/b][/color]
[code]auto 200 listas 'Gold coin - platinum coin' | stackitems | if [ $itemcount.3031 >= 100 ] equipbelt 3031 | if [$beltslot.id == 3031 && $beltslot.count == 100] useitem 3031}[/code]
[color="#696969"][b]29.Manasowanie[/b][/color]
[code]auto 200 mplower YYY useoncreature XXX self[/code]
[color="#FF0000"][b]YYY-Ilośc Many
XXX-Id Pota
[/b][/color]
[color="#4169E1"][b]30.Szpieg wysyłający nasz ekran piętro wyżej:[/b][/color]
[code]spyup[/code]
[color="#00FF00"][b]31.To samo co wyżej, tylko na dół:[/b][/color]
[code]spydown[/code]
[color="#98FB98"][b]32.Możesz sprawdzić co się dzieje 2 kratki za ekranem, jednak nie możesz nikogo tam atakować:[/b][/color]
[code]scrollview [/code]
[color="#4169E1"][b]33.Reload Assasinek:
Zakłada na prawą rękę:[/b][/color]
[code]auto 200 equiprhand 7368 [/code]
[color="#FFC0CB"][b]Zakłada na lewą rekę:[/b][/color]
[code]auto 200 equiplhand 7368[/code]
[color="#FFA500"][b]34.Jeżeli potwór będzie stał obok Ciebie, twoja postać użyje EG:[/b][/color]
[code]auto 100 if [$mcount."$m.distance <= 1" >= 4] say 'Exori Gran' | wait 1900[/code]
[color="#808000"][b]35.Gdy mana przekroczy 'tyle i tyle' w tym przypadku 200, używa czaru 'takiego i takiego' w tym przypadku exevo mas san. [/b][/color]
[code]auto 200 mphigher 200 say 'exevo mas san'[/code]
[color="#00BFFF"][b]36.Twoja postać użyje exori, jeżeli napotka 3, bądź więcej potworów:[/b][/color]
[code]auto 200 if [$monstersaround.1 >= 3] {say 'exori'} [/code]
[color="#DDA0DD"][b]37.Reconnect.[/b][/color]
[code]auto 5000 ifnot $connected {reconnect | wait 2000 | openbeltitem | wait 2000 | openbpitem | end}[/code]
[color="#808080"][b]38.Jak Stracisz 2k Hp To Zakłada EnergyRinga.[/b][/color]
[code]auto 200 hplower 2000 equipring tutajideenergyringa[/code][/spoiler]
[color="#FF8C00"][b]Download Elf Bot 8.6 + Crack[/b][/color]
[spoiler][url="http://www.mpcforum.pl/topic/131505-elfbot-ng-458-%26%238211%3B-podmiana-dll%26%238217%3Bek/"]Dll.[/url]
[url="http://www.mpcforum.pl/topic/134092-elfbot-456-crack-by-evolution/"]Patcher By Evolution[/url]
[url="http://www.mpcforum.pl/topic/43501-elfbot-458-manual-crask/"]Manual[/url]
[url="http://www.speedyshare.com/files/23242971/setup-4.5.8.exe"]Elf Bot 8.6[/url] [url="http://www.virustotal.com/pl/analisis/1e12fe8789bb27eb44617eedb0bf671f088e1e34e921280e7e37a439a15f6303-1278233130"]Skan[/url][/spoiler]
Źródło:tibia.net.pl
13 osób lubią to

Udostępnij ten post


Link to postu
@Majkietyn
Healing musi działać, najwidoczniej coś źle robisz. Pamiętaj, że zawsze po ustawieniu healingu (bądź zmianie czegokolwiek) dawać przycisk "Save" ;-)@Topic
Jak napisał scarp2.
Skopiowane z Tibia.net.pl. Nawet screeny są te same.
Nie rozumiem po co dodawać "Tutorial/Poradnik" skoro jest skopiowany z innego źródła, 0 pracy własnej (hmm, jedynie ctrl + c and ctrl + v) i dodane jakieś kolorki, yeye!


Link do oryginalnego źródła.

[url=http://tibia.net.pl/boty/40029-elfbot-ng-wszystko-co-z-nim-zwiazane.html][b][color=red]CLICK HERE[/b][/color][/url]
or
[code]http://tibia.net.pl/boty/40029-elfbot-ng-wszystko-co-z-nim-zwiazane.html[/code]

>.<
2 osoby lubią to

Udostępnij ten post


Link to postu
jak zrobic, zeby moj char jezeli bedzie mial dana ilosc gp albo przekroczy dana ilosc capa. To pojdzie do banku i odda kase a nastepnie wroci na expowisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
za pomoca depositera
[quote]http://tibia.net.pl/boty/347540-elfbot-money-depositer-i-refill-spear.html[/quote]
jako że rozwiązalem twój problem prosze o + i 5:)
1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
ok dzięki wielkie.
A zwykły potion(healing potion) to tam sie light nazywa czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
dzieki fajny spis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Posty: 0
Tematy: 0
Użytkowników: 0