Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy Regulamin Metin2 - Złodziej!


Silemce

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Ostatnio dało się zauważyć wiadomości od "administracji" o screenach z łamaniem regulaminu i żeby nie dostać bana trzeba zaakceptować "nowy" regulamin Metin2. Który rzekomo znajduje się na stronie www.

 

 

Pseudo admin (uwaga to jest dziwne!) szepta do nas w grze i informuje o nowym regulaminie.

Tak to wygląda:

 

regulamin.jpg

 

UWAGA TO JEST ŚCIEMA! NIE WCHODŹCIE NA TĄ STRONĘ!

 

Wchodzą na tą stronę trzeba się niby zalogować a więc podać passy. To totalna bujda! po podaniu passów zostają one wysłane na maila złodzieja i nazajutrz nie mamy konta/itemów.

 

To jest sprawdzone. 2 osoby z naszej gildii są bez eq.

 

PS: Sytuacja miała miejsce na S2 Feniks. Nie wiem jak jest na innych serwerach.

 

Jeżeli uważasz, że uchroniłem cię od kradzieży konta daj mi + Jeśli nie napisz w odpowiedzi, że jesteś mądry i nie dałeś się nabrać!

 

 

 

Do administracji: Sądzę, że warto by było przypiąć ten temat na jakiś tydzień, aby był lepiej zauważalny i nie zginął w śmieciach.

stop1.png

 

 

 

 

4. Użytkownik, który swoimi wypowiedziami będzie zaniżał poziom dyskusji Forum

lub spójność wątków może zostać zablokowany na czas określony lub nieokreślony,

a w ostateczności nawet usunięty z listy użytkowników Forum.

 

Opublikowano

Dziś też tak do mnie napisali, ale podali że mają video jak na mh bije ;p

 

Olałem ich i jakoś bana nie mam ;p

 

BTW. Kto się na to nabierze ? wszystkie regulamin są na oficjalnej stronie metina wink.gif

Opublikowano

Nom, Do mnie tak napisali w dt...Na pieczątkach , gdzieś ssy mam :)

PS:To samo pisał:D

s4

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

A ta promocja mi coś daje?:)

 

 

Zbieram -

Opublikowano

Co za dzieciaki się na to nabierają. ;d

To fajne osoby miałeś w gildi, jakieś 10-latki ^^

[b]Pomagam w sprawach związanych z komputerkiem...[/b]

[center]Daj [color=green][size=15]+[/size][/color][/center]

Opublikowano

Do mnie tez pisali ze niby maja filmik ze jadę na sh .To zacząłem do niego pisać "spierdalaj" i ze znam regulamin i wiem ze gm nigdy do mnie nie napisze potem wysłałem SS do supportu i jeszcze nie mam odpowiedzi :P

A + i tak masz :P

Daj + To nic nie kosztuje !!

Moje TUTORIALE

 

Moje TUT:

http://www.mpcforum.pl/topic/169001-tutjak-bonowac-eq-dla-ninjid/

http://www.mpcforum.pl/topic/175327-tutogolny-poradnik-metin-2/

http://www.mpcforum.pl/topic/175856-tutjak-byc-najlepszym-gm/

http://www.mpcforum.pl/topic/287863-downloadtut-okolo-160-pytan-do-oxa/

 

Opublikowano

Do mnie pisal ze mam MH a ja ze nie uzywam ;p

i bana nie mialem;p

sciema, sciema...

POSTY:

 

10 - 20 - 30 - 40 - 50 - 60 - 70 - 80 - 90 - 100

110 - 120 - 130 - 140 - 150 - 160 - 170 - 180  190 - 200

210 - 220 - 230 - 240 - 250 - 260 - 270 - 280 - 290 - 300

310 - 320 - 330 - 340 - 350 - 360 - 370 - 380 - 390 - 400

410 - 420 - 430 - 440 - 450 - 460 - 470 - 480 - 490 - 500

510 - 520 - 530 -540 - 550 - 560 - 570 - 580 - 590 - 600

610 - 620 - 630 - 640 - 650 - 660 - 670 - 680 - 690 - 700

710 - 720 - 730 - 740 - 750 - 760 - 770 - 780 - 790 - 800...

 


                                                                                                                                                                :SwT:

Opublikowano

A poza tym to Gm by nie uprzedził że ma dowud na złamanie regulaminu i odrazu byś dostał bana albo ostrzeżenie na e-maila

Opublikowano

Już napisałem do (Merle Team Manager metin2) zobaczymy co odpisze ;p dałem ss i coś tam napisałem.Jak odpisze to pokaże co odpisał ;p (JOKE)

Opublikowano

ktos kto nie zalapie to pomysli ze ten link to jest link do regulaminu na glownej stronie metin2 ;d

ale + dla ciebie

Opublikowano

wyslalem mu passy do postraszenia :

kijciwokozlodzieju

bedzieszmialprzesranenapolicji xD

ciekawe czy nasra dziecko w gacie :D

dzieki za to ostrzeżenie +

D&G Zdejmij mi 10 % błagam! a jak nie to wejdź tu!! sie przestraszysz :DYOU!

Opublikowano

Wystarczy napisać mu jedno "aha" i zignorować go a nie się z nim Opr. ^^

[b]Pomagam w sprawach związanych z komputerkiem...[/b]

[center]Daj [color=green][size=15]+[/size][/color][/center]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...