Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Polski Patcher Na Twój Serwer !


srulian96

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

masz source tego patchera w Autoit ? Bo nie moge kilku opcji przeboleć a tak to mi się podoba :P. On pobiera wszystkie skiny przycisków z patchskin czy ma już wbudowane bo też bym chciał zmienić.

Opublikowano

masz source tego patchera w Autoit ? Bo nie moge kilku opcji przeboleć a tak to mi się podoba :P. On pobiera wszystkie skiny przycisków z patchskin czy ma już wbudowane bo też bym chciał zmienić.

ja? ;x ...

to chyba oczywiste ze mam ... ^^

3053080006.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Niby działa:0

 

ale wgralem to do metka z 08 roku w którym mialem avalona ;p i mi wyskakuje okno od avalona ale zalogowac sie nie moge caly czas zostaniesz polaczony albo błąd

 

 

o co chodzi?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

-.- Nie dość, że badziew, to jak paninax pisał, wyskakuje ten błąd z autorem ;]

 

 

+

 

 

srui.png

 

Ja nie wiedziałem, że to ma ściągać cały kod, nawet nie wiem z czego o.O

Opublikowano

-.- Nie dość, że badziew, to jak paninax pisał, wyskakuje ten błąd z autorem ;]

 

 

+

 

 

srui.png

 

Ja nie wiedziałem, że to ma ściągać cały kod, nawet nie wiem z czego o.O

jak sie nieumie tak prostego programu skonfigurowac to juz niemoja wina :>

3053080006.png

Opublikowano

Jak dajesz takiego badziewnego tuta to sie nie dziw, poza tym zwinąłeś programik gościowi z epvp i jeszcze masz czelność podpisywać by Srulian96 (na dodatek ten błąd jak sie zmieni autora...)

skonfigurowałem dobrze, co trzeba było - zrobiłem.

 

Twoja wina bo napisałeś :

 

"2. Link do pliku "pliki.txt" przykładowo - " http://patch.pl/patch/ ""

 

no to skoro tak, to wyjaśnij mi panie 'władco' czemu nie działa?

Być może powinieneś dokładnie napisać, na jaki hosting wrzucać.

No ale lepiej nic nie pisać, a potem wyśmiewać innych.

powiem Ci tyle.

 

 

To co Ty zrobiłeś to badziew.

Już prędzej na epvp bym zrozumiał co piszą -.-

 

 

Pozdro & pocwicz...

Opublikowano

[...]

Być może powinieneś dokładnie napisać, na jaki hosting wrzucać.

[...]

to chyba oczywiste że hosting www ...

głównie różnią się one specyfikacją a to niejest tu ważne ;)

 

jeżeli Tobie niedziała ( a innym działa ) to niejest to wina programu lecz Twoja ( & widze że źle wypełniłeś plik "pliki.txt" po ss jakim wrzuciłeś )

 

jeżeli program Tobie nie działał to mógłbyś się trochę postarać - poszukać wytłumaczenia Twojego problemu a nie odrazu się oburzać ...

 

[...]

No ale lepiej nic nie pisać, a potem wyśmiewać innych.

[...]

to właśnie TY nic nienapisałeś ... gdybyś opisał swój problem wstawił zawartość plików które miałeś wypełnić... postarałbym się pomóc ... ale jeżeli masz to wszystko w ...

tak to niewarto szukać zródła problemu tylko 'zwalać' wszystko na innych ... ;]

 

pozatym 'niewyśmiewałem' nikogo i niezamierzam tego robić lecz jeżeli się tak poczułeś to Cię przepraszam :>

3053080006.png

Opublikowano

pliki.txt

 

 

wypełniłem następująco (na test)

 

 

19245792.png

 

Wszystko wypełniłem poprawnie -.-

 

:P i nie, nie obrażam się.

można wiedzieć co wpisałeś w pliku "config.ini" chodzi o 2 liniijke ? :)

 

a co do hostingów to chodziło mi np o takie jak :

xaa.pl

cba.pl

ugu.pl

2ap.pl

3053080006.png

Opublikowano

config ?

 

chyba patch.ini? :D

 

40295066.png

 

:f chyba nie powinienem dawać na IP, ale na ugu cba nic zrobić nie mogę ;x

ta mój błąd ;x

wypełnij to tak:

 

[tak jak jest]

http://<twoje ip>/

[tak jak jest]

[tak jak jest]

[tak jak jest]

 

chodzi o to aby niebyło - pliki.txt w 2 linijce

3053080006.png

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wszystko fajnie działa, ale czy mógłbyś mi zrobić żeby była ikona PL metina i aby po kliknięciu "Rozpocznij grę" wchodziło mi w konkretne spolszczenie?

ilbmed.jpg

 

baner574x112.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...