Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Pytania OdnośNie SzkatułEk, PiłEk Itp.


BlueBlueSky

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do kiedy beda dropic szkaty te blasku ksiezyca

49591863631244318077.png

 

Chcesz się ze mną skontaktować? Pisz na PW.

A chcesz dostać odpowiedź? To czytaj uważnie


  1. - Nie zaczynaj zdania od "ej" "ty" itp.
  2. - Zdanie zaczynaj od dużej litery.
  3. - Nie rób błedów ort..
  4. - Brak polskich i literówki jeszcze ujda .

Nie zgadzasz się się z powyżej przeddstawionymi pkt?

To NIE pisze i nie zawracaj mi głowy!

Opublikowano

Aktualnie mam ponad 350 szkat.

Nie otwartych wole zostawić na później.

Do jutra spokojnie z 450 będzie.

Otworze z 50 resztę sprzedam po 5-8kk sztuka za jakieś 2 miesiące.

Tych drugich będzie pewnie tez coś koło tego (niestety już z nic drop nie jest fajny), a piłek na 100% więcej, bo aż 3 dni :D.

 

Jak narazie z tych co otworzyłem to magiczna ruda miedzi, błogo życia x5, zwój boga smoków x2, mobki z ognistej.

 

82 lvl w grocie ten spot mieszany dropią te szkaty przepięknie.

Po 4-5 w 20 minut.

 

Aha, żeby nie było dropie kontem kumpla, bo sam mam za niski lvl do groty, a on ma wyczepiste eq i skille.

Jeszcze jeżdżąc na metki diabła swoim 56 lvlem zauważyłem, że z mobów wypadających ładnie dropią.

 

Wie ktoś może co z tych piłek będzie dropić?

sygna2edited5.jpg

 

CHCESZ DOSTAĆ SZYBKĄ ODPOWIEDZ. POGADAĆ O CZYMŚ.

TEN CZAT TO MIEJSCE DLA CIEBIE.

Opublikowano

Czytając ten temat natchnęło mnie i otworzyłem 3 szkaty :D

 

szkaty.jpg

 

 

PS. ile teraz wart bodzio na eteorze jinno? (podczas eventu)

Opublikowano

no no jak te szkaty teraz chodzą po 2kk (eteor)

To co będzie po evencie :D

a jak się ma takich szkat z 200

:))

sygna1.png
Opublikowano

No zaraz dam edita i napisze ile wszystkich mam.

Nie dość, że w grocie ładnie lecą to jeszcze kumplowi lvl dobłem :D

Proste przeliczenie jeżeli ktoś za jakieś 2 miechy zechce je kupić po 5kk to ja mam ich ponad 400 to będę miał 2kkk :D

Event 100% udany jak dla mnie.

Tylko mogliby dać 1 dzień dłużej dropienia szkat.

 

@ EDIT

 

jak narazie 450 szkat równo + te otworzone.

Wychodzi razem z 475 lub coś koło tego.

sygna2edited5.jpg

 

CHCESZ DOSTAĆ SZYBKĄ ODPOWIEDZ. POGADAĆ O CZYMŚ.

TEN CZAT TO MIEJSCE DLA CIEBIE.

Opublikowano

Dropnie mi heksagonalna na modzie kamera aktualizowanym 30 czerwca? Wczoraj blasku ładnie dropiły dziś heksagonalnych pusto...

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Opublikowano

ja w sumie miałem tych szkat księżyca koło 140-160 bo bot na 2 konta przez 11 godzin chodził wczoraj.

Ogólny drop to języki troche bodzi i zwojów boga smoków czy jakoś tak, gówna z IS tj. magiczna ruda miedzi,

dłoń szycia i krytyka p. języka na godzine, marmur co daje 5 bonusa, błogosławieństwa boga i takie tam gówno warte itemki

a zaczarowania przedmiotu nie miałem ani jednego jak ktoś tam pisał

2mo740k.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...