Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Skąd Najłatwiej Dropić Rzeczy Na Event


DrMagK2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szkatułka Blasku Księżyca:

Najczęśniej z Metków, prawie każdego, najlepiej dropić je z Metków Zazdry, ja ukradłem już na DH 2, dropnąłem 6 :)

Z Potwórów takich jak: Chuong, Płomień, Ognisty Wojownik, Zły Czerw. Truj. Pająk, Gu-Ryung Czarnego Wiatru, Łucznik Czarnego Wiatru, Jak-To Czarnego Wiatru, To-Su Czarnego Wiatru, Elit. Truj. Pająk Żołn., Dziki Pies

Heksagonalna Szkatułka:

Najczęściej z Metków, tak jak pisałem UP

Dropią one ze Wszystkich Potworów

Piłka

Dropić je można najlepiej z Metków

Dropią one ze Wszystkich Potworów

Opublikowano

ale co z tego i tak z każdego moba jest taka sama szansa chyba mob 10lvli w duł może miec aby cos dropło i od 30lvl(konto do fb)miał 3%exp wbił 31 w m2 na dzikusach i tylko2 szkaty a na głównym charze co 10min mam szkate w v1 na 56lvl

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Szkatki blasku dropią ze wszystkich mobów tak samo...

Moby, które podałeś, mogą "wyskoczyć" ze szkatułki.

Im więcej mobów, tym większa szansa na drop :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Przydatne ale co ?? ;D jak to z all moobow dropi i z metkow wystarczy ze bys tyle napisal to moim zdaniem nie tut wiec nie dam ani + ani - :> P.S lepiej dropic niz na dh krasc >.<

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

jak dla mnie to calkiem ladnie na bo leci w 1h okolo 5 szkat jak nie wiecej :)

Jeśli Ci pomogłem to daj + to nie boli :)

Opublikowano

Dodam ze około 60 lvl`u w DT 22 szkaty w 1,5H

Opublikowano

Najlepiej sobie exp bota zostawic w m3 i będom fms i szkaty ;D mi tak dzisiaj 4fms 1 sr 34 i 23szkaty a z nich 5 bodzi i 2 fasole ;P

A reszta jakieś gówna z is i potwory ;D

Moje konta w metku:

-Monastyr lvl70+ nick:Caniba

-Gromo 42+ nick:lemoon

Podexpie na monku za podexpenie na gromo.

 

Pisać GG:21828668

 

mtrrdc.gif

Opublikowano

a ja już teraz mogę obalić to że z metków najlepiej wypadają szkaty !!!

Rozwaliłem 4metki śmierci i żadnej ... do tego dropem metki zazdrości około 3 też nic !!

Najlepiej po prostu expić na exp bocie

pozdro

sygna1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...