Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mafia Ii Już Za 53 Dni Zagra Ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Jak już zauważyliście kontynuacja kultowej gry "Mafia: The city of Lost Haven"

czyli

465945mafia2-02.jpg

zostanie wydana 27 sierpnia czyli za 53 dni

;)

Troche o grze:

Mafia 2 przenosi gracza do fikcyjnego miasta. Akcja gry ma miejsce na przełomie czterdziestych i pięćdziesiątych lat XX wieku. Głównym bohaterem jest młody mężczyzna, który ze zwykłego faceta powoli przemienia się w prawdziwego mafijnego bossa. Fabuła podobnie jak w części poprzedniej opowiadana jest przy pomocy bardzo dobrze opracowanych cut-scenek, które swoich charakterem nawiązują do filmowych produkcji rodem z Hollywood.

 

Miasto w Mafia 2 jest w pełni żywe i oczywiście oferuje pełną swobodę. Gracz nie jest zmuszony do podążania drogą fabuły, może więc robić to na co ma ochotę. Do tego celu autorzy opracowali mnóstwo świetnie odwzorowanych samochodów oraz dziesiątki kilometrów ulic.

 

Na potrzeby Mafia 2 został przygotowany nowy silnik graficzny, mogący generować zaawansowaną, pełną efektów oprawę wizualną. Silnik wykorzystuje bardzo dobrze możliwości nowoczesnych komputerów oraz konsol Xbox 360 i PS3.

Wymagania:

Minimalne wymagania:

System operacyjny: Windows Vista/XP/7

Procesor: Intel Core 2 Duo @ 2.5 Ghz / AMD Athlon 64 x2 4000+

Pamięć RAM: 2Gb

16 Gb wolnego miejsca na dysku

Karta graficzna: nVidia GE FOrce 8400 GS / ATI Radeon HD 2400

DirectX: 9

Zalecane wymagania:

System operacyjny: Windows Vista/7

Procesor: Intel Core 2 Quad @ 2.5 Ghz / AMD Phenom x4 @ 2.5Ghz

Pamięć RAM: 3Gb

20 Gb wolnego miejsca na dysku

Karta graficzna: nVidia GE FOrce 9800 GT / ATI Radeon HD 4870

DirectX:10

GamePlay:

Me gusta.

Opublikowano

kusiu ale najważniejsze że jest ten klimat 40-50 lat XX wieku :D

A w GTA nie grałem i nie zagram bo to dla mnie dno...

ani troche nie postarali się przy robieniu tej gry...

A mafia 1- potwierdzam super gierka (z 10 razy przeszedłem).

Me gusta.

Opublikowano

gralem w 1 i byla bardzo fajna, ale ta 2.. eh szkoda slow. ogolnie jak gta wyglada, w nowym swiecie ;d.Moze sciagne ;p

 

No dokładnie :) Nie będę pisał bo to są moja słowa :)

Opublikowano

Jedynka była super ! mam nadzieję ze II również mnie zaskoczy

 

Cholerka wejdzie mi na zalecanych tyle że windowsa muszę zmienić -.-

06111340665805659837.png

 

Spróbuj dać mi lajka z wciśniętym lewym ctrl i zobacz co się stanie :D

Opublikowano

Ja na 100% Zagram ^^. Chodź sądzę ,że ta gra nie przebije 1 części. Graficznie nawet dobrze wygląda chodź za bardzo zbliżona do GTA .. Ogółem mi się podoba. Od razu kupuję oryginał ; ].

LoL . ?

Opublikowano

Jakie wymagania straszliwe , mi mass effect 2 na full detalach chodziło a to to sie nawet pewnie nie włączy , ale jak pójdzie to zagram chętnie :)

Opublikowano

kolejne GTA IV, albo kopia Drivera 4 ; F

czekam na drivera 5 jak zniszczy ta denna gierke B)

Opublikowano

kolejne GTA IV, albo kopia Drivera 4 ; F

czekam na drivera 5 jak zniszczy ta denna gierke B)

 

denny to jest driver...

ale każdy ma swoje zdanie...

a moim zdaniem najlepsze są właśnie gry w klimatach I i II wojny oraz lat 30-50 tak jak właśnie jest w mafiach i Ojcu chrzestnym. rolleyes.gif

 

Pozdrawiam ;)

Me gusta.

Opublikowano

Powiem tak - jak się gra w gre z zajebistą grafą na minimalnych detalach to tak jak wylizać papierek po czekoladzie - niby dobre i poczujesz smak ale to i tak nie jest to. Jak grywalność będzie dobra to ok - 3/4 smaku gry się doświadczy. Zawsze zostaje ta 1/4 ... tak samo jak z GTA - na low traci się dużo. Czy zagram - tak. Pomimo tego że wyścig z jedynki przyprawiał mnie o siwienie jajec.

f.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...