Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Uruchomić I Skonfigurować Farm Bot


satan10

[Tut]  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba wam si? tut


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tut jest unieważniony zajrzyjcie tu http://www.mpcforum.pl/topic/171696-download-farmbot-wszystkie-opcje-spolszczone-prawidlowo/

 

 

 

1.Start

 

 

Rozpakuj archiwum z Winrar

 

2) Włącz Metin2, zaloguj się i wybierz postać

 

3) Otwórz plik bot.exe.

 

4)W okienku które nam się wyświetli u góry wybieramy w jakim języku ma być bot a na dole jaką mamy wersję metin2

 

6) Po wybraniu naciśnij przycisk OK.

UWAGA:Może być otwarte tylko jedno okno metina2

 

7) Logujemy się hasło i login to test.

 

 

2.Podstwa:

jjj2l.jpg

 

 

1)Oto mały wyjaśnienia na mapie:

 

Białe punkty: Yang, przedmioty na ziemi.

Czerwone kwadraty: Moby

Żółte kwadraty: Inni gracze

Purpurowe kwadraty: Moby, które nie żyją

 

Zielone kółko: Promień zbierania przedmiotów i yang

Kółko brązowe : Promień bicia mobów

 

Load = Otwiera zapisaną konfigurację

Save = Zapis bieżącej konfiguracji

Start = Start bicia

Stop = Stop bicia

 

 

Gdy nasza postać osiągnie ustawiony % hp/mp wtedy bot pije poty. Polecam ustawić hp 50% a mp 30%.

 

Gdy przyjdziemy na miejsce gdzie chcemy expić wciskamy guzik AKTÓALNE KOORDYNATY a w odległości trenowania polecam ustawić 70-100.

 

Ustawiamy tam że bot bije potwory poniżej podanego lvl

 

 

Przedmioty w plecaku:

jjj3.jpg

 

 

 

 

Przedmioty które mamy w plecaku

 

 

Odległoś na którą mają być podnoszone przemioty polecam ustawić na 100

 

 

 

 

Ustawienia:

jjj4.jpg

 

Ustawimy czy postać ma powstawać tutaj czy w mieście i czt ma bić kamienie metin czy nie

 

Po napisie (wróć do miasta i) wpisujemy ilość potów która ma być zakupiona po skończeniu się ich

 

Farmbot: http://www.speedyshare.com/files/23244236/Farmbot.rar

Skan: http://www.virustotal.com/pl/analisis/24ccc6c935ae7152e0951258286144302485b5fc4b5c308365db40ac931c2fcd-1278153541

Zbieram +

3b611211381744649379a78ed0193f39.0.gif

18706.png

Opublikowano

hah kolego! zle ludziom wytlumaczyles pare rzeczy, bo zle jest bot przetlumaczony na polaka.

wejdz na U.S.A jezyk i sobie poczytaj PRAWIDLOWE opcje ;]

Np. Odleglosc podnoszenia - to jest Haslo do magazynu (hah seryjnie wbijcie na USA jezyk albo instrkucje po ang.)

albo Ofensywne Umiejetnosci [1-4]

zadne umiejetnosci! ;d

to jest : wroc do miasta jak full eq jest. (z ang)

Łów/rozmawiaj

zadne lowienie/rozmawianie!

tam sie ustawia skille defensywne, np. Silne cialo, aura miecza, berserk , blogo, pomoc smoka itp.

a pasywne um. to ofensywne umiejetnosci, np

tapniecie, wir miecza, trzystronne ciecie, duchowe uderzenie, zasadzka, wirujacy sztylet.

takie dalem przyklady..

 

a, i pot nie wraca po poty jak sie skoncza -,-,,,

 

@Edit

dalej. Przedmioty na ziemi : to przedmioty w eq -,-

Hasło dozorcy - (HAHAHAHAH)

najwiekszy chyba blad w tlumaczeniu.

to przedmioty na ziemi.

Opublikowano

Ciekawa sprawa. Nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje. Sprawdzę, czy trybi z privami xD

Masz +

Osobiście patrząc na skan wolę pobrać z tego linku:

http://down.itemshops.com/Metin2_Bot/metin_botv3.6free.rar

Niee nie trybi z privami :/

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano

Osobiście wykorzystam tylko fiishbota bo reszty nie umie ustawić jedzie bez wh co jest wielkim minusem żeby wrócić z powrotem na miejsce expa :/

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...