Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie Jezyki Obce Najbardziej Lubicie ?


StafjO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Je parle pas francais aussi^^ RMCF! :D

 

A tak wogóle to jeszcze jak chyba każdy angielski i conieco niemieckiego :) Kto wie, co się kiedy przyda :P

EXPmIpC.gif

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja biorę najczęściej 5 listków i składam ok. 3 razy. Papier trzymam w prawej ręce i powoli podcieram dupę.

+ dla Ciebie B)

Czekam na reszte. Po przeprowadzeniu tej ankiety osiągne swoją Nirwane! Wreszcie będe mógł się dobrze wysrać (zaparcia) i przestane się bać chleba.

Kożystając z okazji pisania posta pozdrawiam wszyskich fanów języka mogolskiego (ten post również został napisany "po mongolsku" - widać) i wszyskich którzy muszą iść we wtorek do roboty. :rolleyes:

f.png

Opublikowano

Ja biorę najczęściej 5 listków i składam ok. 3 razy. Papier trzymam w prawej ręce i powoli podcieram dupę.

Ja muszę się podcierać lewą ręką bo prawą złamałem , i jakos nie bardzo mi się to udaje :angry: Chodzę z osraną dupą :angry:

Sory za spam ale musiałem to wyznać :O

Opublikowano

75%-Angielski (umiem się bardzo dobrze dogadać z Anglikiem, i biegle umiem się porozumiewać itp)

30%-Niemiecki (umiem się dogadać po niemiecku )

20%-Rosyjski (umiem sie dobrze dogadac po rosyjsku )

5-10%-Japoński (umiem się przywitać, powiedzieć skąd jestem, ogólnie umiem się idealnie przedstawic xD)

 

Lubię języki obce, mam zamiar sie uczyc hiszpanskiego.

logo_black3.png

Opublikowano

Angielski

6f72992b47f09c2bmed.png

Czy to tak bardzo boli gdy naciskasz LPM na znaczek zielony z białym plusikiem w środku ? Jeżli Ci pomogłem ?

Opublikowano

+ dla Ciebie B)

Czekam na reszte. Po przeprowadzeniu tej ankiety osiągne swoją Nirwane! Wreszcie będe mógł się dobrze wysrać (zaparcia) i przestane się bać chleba.

Kożystając z okazji pisania posta pozdrawiam wszyskich fanów języka mogolskiego (ten post również został napisany "po mongolsku" - widać) i wszyskich którzy muszą iść we wtorek do roboty. :rolleyes:

Pamiętam, że był temat "Jak straciliście dziewictwo", wszyscy mówili że prawą ręką, a jakiś modek (nie pamiętam który, plax no bić) wjechał z tekstem:

A ja lewą i chuj.

 

Eh, czekam na kolejną fascynującą ankietę.

sygnaturae.png

Genialna sygna by duds.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Deutsch und Englisch, Sir, oder frau.

Mówię prawie biegle tymi dwoma. Mam problem ze zrozumieniem rdzennych Niemców (Za szybko mówią).

50a8d03627325.png

| Edytor |

 

 

Opublikowano

Nie lubie jezykow obcych, wydaje mi sie w tedy ze jezyk Polski jest malo warty.

 

Co do tematu:

- Angielski (Dostalem 4 ;P nikt mnie nie pobije)

- Francuski (Dostalem 2. Ledwo nie dostalem 1)

07011013_ComandorR.png

sygnaturca12.png

Made by Bloody Sky

Opublikowano

Angielski nawet nie wiem skad umiem i mi sie podoba.

 

Fascynuje mnie czeski, bylem tam pare razy i jest on bardzo zabawny, czesi wydaja sie byc bardzo pozytywnymi ludzmi dlatego ze ich jezyk jest taki zabawny :D

everythingfou - sprawdź to.

Opublikowano

@up

Języki obce...

@topic

angielski - najbardziej przydatny

Dumny członek MPCforum od 09 czerwca 2009 ;)

Opublikowano

@up

Języki obce...

@topic

angielski - najbardziej przydatny

 

Zobacz na avatar i sygnę. Dla niego język polski jest rzeczywiście obcy.

Opublikowano

@NieNoob to życzę powodzenia w nauce <_<

Angielski - Nie wiem dlaczego ale lubię ten język.Prosty,dogadasz się w nim praktycznie na calym świecie...

Mam zamiar uczyć się japońskiego.

Ciekawe czy moim rejonie są gimnazja z innym 2 językiem obcym niż niemiecki.

GG:5542533

Bez jakichkolwiek danych,proszę nie pisać w sprawie pomocy...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...