Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie Jezyki Obce Najbardziej Lubicie ?


StafjO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP + :)

@Topic

Ja angielskiego się uczę ale mi to nie idzie.Wolę język niemiecki :P.

images300.jpgPomogłem ?? to daj +sika
Opublikowano

@2up

współczuje że wolisz niemiecki :P dla mnie anglik fajnieszy i łatwiejszy

@up

fajnie że polski jest dla ciebie obcy xD

Opublikowano

Tak samo jak qps666, Japonski fajny i latwy. No coz angielski i niemiecki tez umiem ale wole japonski :3

RAsfepN.png
Opublikowano

Mongolski, chociaż coraz częściej musze też rozumieć "p0kEmOnOFfy" (patrz niektóre posty i PW).

Czekam na temat o tym którą ręką podcieram dupe i ile razy składam papier.

f.png

Opublikowano

Duński - fajna "gardłowa" wymowa, język ma się trochę z niemieckiego, szwedzkiego, angielskiego a również polskiego.

Opublikowano

Mongolski, chociaż coraz częściej musze też rozumieć "p0kEmOnOFfy" (patrz niektóre posty i PW).

Czekam na temat o tym którą ręką podcieram dupe i ile razy składam papier.

Ja biorę najczęściej 5 listków i składam ok. 3 razy. Papier trzymam w prawej ręce i powoli podcieram dupę.

 

A ja muszę do września wyćwiczyć świetnie angielski i ogólnie idzie mi świetnie...(ta..)

Opublikowano

2@UP

 

Ja też muszę się uczyć j. Niemieckiego.. Przed wieloma lat naród Niemiecki nas poniżał a teraz trzeba się uczyć, to jakaś parodia..

 

@Topic

 

Moje ulubione języki.. Japoński ; p Jestem zafascynowany ich kulturą, językiem, obyczajami etc. Angielski lubię ten język, łatwo się go nauczyć dogadać itp. Kulturę też mają fajną ^^. Np. w Polsce nie spotkasz policjanta w mundurze z pistoletem na koniu ; D. No i oczywiście Polski.. tłumaczyć nie muszę ; > . ?

LoL . ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...