Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Prosba] Jak Spolszczyc Chinskiego Kilenta Lub Widziec Na Spol Bronie 90+


koksik95

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Mam ogromna prosbe. Czy moglby ktos mi pomoc. Otoz mam problem poniewaz chce grac na spolszczeniu i widziec bbronie na 90+(mistyczne eq) tarcze chely bronie kolczyki itd. Czy moglby ktos wrucic jakies pliki do podmianki lub cos w tym stylu. Lub podpowiedziec jak spolszczyc chinskiego metka(longju) poniewaz sciagam klienta jakiegos serwera i chcialbym miec wszystko po PL( nie musi byc wszystko;d same najwazniejsze)

 

Z gory THXXX !!

Za pomoc daje 5* i +++ !!!

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

ale na metin2mod nie widac tych broni mistycznych. nie mowie o broni takiej jak ostrze boga czy zabojca ale o tych broniach ktore widac na kliencie

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

nie widac na metin2mod, ale sproboj poszukac o ile wiem sa, ale niemam pewnosci ze dziala, pobierz klienta zzyt2 lub zxyt2 lub yt2game ale z yt2game duzo pobierania

murarz.png

--

topkac.jpg

mini tutek o skillach :] kliknij

DAJ PLUSIKA JEŻELI CI POMOGŁEM :) ODWDZIĘCZE SIĘ

Opublikowano

muraz ale ty mnie nie rozumiesz ja mam klienta zzyt2 widze bronie ale mie chodzi o to zebym mial te bronie oraz wszystko po polsku spolszczenie + mistyczne itemy rozumiesz?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

muraz ale ty mnie nie rozumiesz ja mam klienta zzyt2 widze bronie ale mie chodzi o to zebym mial te bronie oraz wszystko po polsku spolszczenie + mistyczne itemy rozumiesz?

Co to są te mistyczne itemy ? I nie można mieć na chinski privie misji po polsku itp. Na jakim serwerze grasz??

652601399840421198520.png

 

Opublikowano

http://www.speedyshare.com/files/22682738/ByTakiSobieLow.rar

 

ściągnij to

 

instalujemy metin2mod w metku z 2008

 

następnie instalujemy csyt2 - instalator

 

tera wypakowujemy pliki csyt2 - final version

 

przenosimy je do folderu "pack, icon i locale"

 

wypakowujemy locale_www

 

to samo kopiujemy je do folderu pack icon i locale

 

i cieszymy sie gra na metin2mod :)

 

tak poza tym do które pliki w chińskim metku dotyczą zbroi ? :D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

http://www.speedyshare.com/files/22682738/ByTakiSobieLow.rar

 

ściągnij to

 

instalujemy metin2mod w metku z 2008

 

następnie instalujemy csyt2 - instalator

 

tera wypakowujemy pliki csyt2 - final version

 

przenosimy je do folderu "pack, icon i locale"

 

wypakowujemy locale_www

 

to samo kopiujemy je do folderu pack icon i locale

 

i cieszymy sie gra na metin2mod :)

 

tak poza tym do które pliki w chińskim metku dotyczą zbroi ? :D

 

 

super teraz nic się nie chce wyłączyć

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...