Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Bug] Płaszcz Uciekiniera Na Zawsze


DrMagK2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odkryłem go przed chwilą, postanowiłem od razu napisać aby nikt Mnie nie wyprzedził ;P.

Zakładamy płaszcz, Chodzimy sobie normalnie, kiedy jest ostatnie 5 minut, wyłączamy Metka, i logujemy się przez FB andrzejt17, jeżeli chcecie link wejdzcie na Jego temat, Ja nie będe wrzucał Jego Linków żeby nie było ;), szanuje Go i w ogóle ;P.

Wracając do tematu, nastawiamy FB do wędki, niech łowi przez 5 minut, lookamy też na GM ;), nagle po 5 minutach Pele nie ma, ale nadal nie wyświetla nam rangi :D.

Uwaga

Najeżdzając myszką na range będzie nadal 0.

Jeżeli chcesz odwrócić działanie buga, załóż i włóż peleryne, obojętnie jaką, byle uciekiniera.

No to wszystko, jak odkryje jeszcze jakieś to napiszę :).

PS

Wiem że nie postarałem się zbytnio z opisywaniem Buga, niewychodzi mi to po prostu, jeżeli są jakieś nie jasności, proszę o nie dawanie - Tylko napisanie, Chętnie wyjaśnie :).

Dziękuję za Uwage

 

@edit

 

Napisałem także w Podpunktach

1. Używamy pele dopuki nie pojawi się w minutach około 5 minut

2. Logujemy się przez FB, najlepiej By andrzejt17

3. Włączamy go na Pare minutek, do wyczerpania działania Pelerynki

4. Pelerynka znika z okna rzeczy ,,dodatkowych", ale nadal mamy Range na 0

5. Aby odwrócić działanie buga, zakładamy i zdejmujemy Pelerynke Uciekiniera

Opublikowano

Dzięki wszystkim za + :)

Myślałem że to będzie nie wypał z tym bugiem, że nie przydatny ( Mi działa i sie przyda )

Coś poprawić, literówka jakaś? Jak coś to pisać to dam + ;P

Opublikowano

Tak samo miałem z DMG Hackiem ;P

Ale to już poważniejsze, było na Elitepvpers.de, ale nie wrzucałem aby nooby na tym g*wnie nie grały, dwa dni potem KTOŚ wrzucił ;/

Ale już zapóźno...

Opublikowano

gratuluje ci odkrycia tego bugu z pewnością mi się przyda łap +

Opublikowano

A czy czasem po relogu ranga się nie pojawia ?? bo to że po działaniu peleryny niema rangi to ja wiedziałem ;p ale zawsze po relogu była na -

Opublikowano

Sry że się wtrące ale niech ktoś nosi aż do 0 bez fb i też tak będzie... chyba że już tak niema ;P

 

@edit

 

Może byście przeczytali mój post i jescze tam jakiegoś gościa z góry że to działa nawet bez fb... tak samo jak dzieci nieczytały wszystkich postów tylko temat a że zapóżno to tylko xxx a ktoś cytował i tam było... eh..

 

@edit2

 

Dzięki dzieci za - ;]

Opublikowano

Leci +

Wymogi sygnatury

 

Sygnatura może zawierać

dowolną ilość obrazków

dowolny rozmiar obrazków

dowolną ilość adresów URL

dowolną ilość linii

 

 

A juz mam 2 warny za sygne :/ bo jest za duża

Opublikowano

ciekawe + :) tylko na plaszczu nie idzie zbijac rangi fasolkami jak sie czyta kamienie ...

Jeśli pomogłem to proszę o łapkę  w dół.

Pasjonat
Opublikowano

KIedys to przez przypadk odkrylem jak na fb kumplowi lowilem zeby mu range zbic ale nie pomyslalem zeby sie z tym poodzileic bo nie mailem czasu aby to dokladnie sprawdzic :)

Opublikowano

pele można nawet zostawić 1 min przed zniknięciem, ale po relogu ona znika i dalej widać rangę (chyba)

jak tak miałem :(

Sieć Serwerów ZbytowniA.pl

 

Nazwa serwera: ZbytowniA.pl [Call of Duty MEGA XP]

IP serwera: 188.165.224.136:27056

Typ serwera: Steam/NonSteam

Tryb Rozgrywki: COD

Ilość slotów: 32

Godzinny uptime: 24/7

Friendly Fire: Nie

Rekrutacja na adminów: TAK

Forum: www.ZbytowniA.pl

Monitor serwera:

b_350x20_CFFAD41-E98100-000000-591F11.png

 

ZAPRASZAMY !

Opublikowano

Bug działa... I działał ho , ho dawno temu. Jak zaczynałem grę. Czyli dobre 2lata temu :) . -

2009 - słyszysz mnie?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...