Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo ostatnio słyszałem trochę o MH 6.1, ale nie znalazłem zbyt zaciekawiających plików :( jeżeli ktoś ma linka strony z której można pobrać MH 6.1 to bardzo proszę o udostępnienie go tutaj lub wysłanie na PW dziękuję z góry :)

 

@Edit

Znalazłem coś ale gdy odpalam pokazuje mi takie coś

"Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0000135). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację." co robić xD help

 

@Edit proszę o stronę z której można go bezpiecznie pobrać ;) a nie o Hacka :)

 

@Edit(znowu) Ps MPC -Multi Player Cheats Nie wiem czy aby przypadkiem przesłanie tej nazwy nie odnosiło się do tego, że można tutaj znaleźć Hacki cheaty itd. ,o ile się nie myle ;)

 

Hm... dziwne bo sprawdziłem i mi jakos smiga :)

Powód ;

Windows 7 - może nie smigac

DirectX - brak

Microsoft.NET Framework 3.5 - brak

nie mam pojęcia ja mam Viste SP 2

 

 

Win XP

Jaki Direct x

3.5 ?? wszedzie pisze 4.5 :(

Opublikowano

-_- tyle to ja wiem i mam z tej strony tego MH i mi pokazuje ten błąd -_-

Hm... dziwne bo sprawdziłem i mi jakos smiga :)

Powód ;

Windows 7 - może nie smigac

DirectX - brak

Microsoft.NET Framework 3.5 - brak

nie mam pojęcia ja mam Viste SP 2

Jeśli pomogłem to proszę o łapkę  w dół.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...