Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2 Pliki Serwerowe 2025 zaktualizowane z pełnym FoxFS / dx9 (Mainline)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żeby to uruchomić trzeba zainstalować na maszynie/vps wszystko co wymienione?

W dniu 19.07.2025 o 16:18, muchomor321 napisał:
  • Kompilator klienta: Visual Studio 2022

  • Kompilator serwera: GCC 14

  • Wersja FreeBSD: 14.2 (amd64, i386)

  • Baza danych: MariaDB 11.4.3

  • Wykorzystywane biblioteki:

    • CryptoPP 8.9.0

    • Boost 1.85.0

    • DevIL 1.7.8

    • Lzo 2.10 / Minilzo 2.10

    • Libjpeg 9f

    • Python 2.7

    • Granny 2.11.8

    • DirectX 9 (klient)

 

Opublikowano
18 godzin temu, Grubaz. napisał:

Żeby to uruchomić trzeba zainstalować na maszynie/vps wszystko co wymienione?

 

Tak, żeby skompilować src tak samo

 

Opublikowano (edytowane)
W dniu 28.07.2025 o 17:41, ___Astek napisał:

Tak, żeby skompilować src tak samo

 

Dziękuje za odpowiedź. Gdybyś mógł mi jeszcze tylko powiedzieć, czy VPS bronze z hosteam, 15GB HDD 1CPU 2GB RAM będzie wystarczające do zainstalowania i uruchomienia tego? Czy szukać czegoś innego? Chciałbym jutro spróbować swoich sił, może w końcu coś pyknie. :) 

 

 

 

@@Edit.

 

W tym FOX archiverze wywala Wam też trojana?

Edytowane przez Grubaz.
Opublikowano

 

11 godzin temu, Elevate napisał:

Na hamachi to odpale? :makka:

Oczywiście że tak

╔═▣◎▣═══ SILENCE ═══▣◎▣═╗
» Cień ostrza. Cisza przed burzą. «
☯ Wojownik starego świata ☯

⛩️Droga bushido ⛩️

Szept nocy... znikam, zanim mnie zauważysz.

════════════════════════

1.gif

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Działa pięknie, tylko czy wiecie skad mozna wiac packages z angielskim/polskim jezykiem? Jak z innego zrodla pobralem to mi plikow brakowalo i pakowanie sie wywalalo - moge niby ten turecki przetlumaczyc maszynowo, ale wole sie upewnic ze nie ma jakiegos lepszego rozwiazania zanim spedze tone czasu nad tym 😄

 

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...