Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

⭐ MU Childhood Memoriesㅤ| 🔸 Season 3ㅤ| 🔸 EXP: X3ㅤ| 🔸 No Resetㅤ| 🔹 1 ACCㅤ| 🔥 30.08.2025r | SPEED SERWER 🔥


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)
19 godzin temu, SirKirgo napisał:

Jak bym napisal to bys zablokowal ^^


Jakbyś grał to byś napisał co dokładnie działa a co nie, a nie bajki opowiadał 🙂

Edytowane przez HSowaty!

MUListing Network: https://mulisting.com/ - Under Construction!

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W dniu 1.09.2025 o 00:26, HSowaty! napisał:

Można to zrobić w prostszy sposób 😄
Zapomniałeś napisać, jak ominąć limit 1 IP.

Pierwszy lepszy darmowy VPN - proszę bardzo tak ominiecie limit 1 IP.
Lepiej przyjmij krytykę i prawdę na klatę i znajdź solidne rozwiązanie problemu niż chwalić się na stronie licznikiem z dupy: 
 

Cytat

Competitors show 342+

pumped by multi-accounts.

  •  

Gdzie u Was występuje ten sam problem. 
Pozdro

Opublikowano

Virtual Box etc. Proste sprawy. Pytanie tylko czy komuś się chce kombinować - bo jak chce to i tak to odpali

Tez bym chciał czasy 1acc - 1pc - lecz aktualnie jest to niemożliwe dlaczego ?:

1. Ze względu na mała liczbę graczy - mu to gra ponad 20 letnia więc nie zwerbuje młodego człowieka a tym bardziej na stare sezony 

2. Komputery są nowsze więc uciągną po 10 kont a nie jak kiedyś ledwo 1acc się odpalało

3. Ciężko dostosować serwer do wymagań graczy

Wigle - JonHson BK 310+  Guild  Libra, PANCERNI, RedRain, EternoBR, BLKpearl

 

serwery prywatne nick   Khamus, KazzZ

Opublikowano

Jest problem z Adminem wspiera inna nacje PL pozwala zabijac i non stop nas kosza ^^. Dla mnie to za maly exp zeby se na to pozwalac . Ja koncze syn jeszcze pogra chyba ale to jego sprawa. Cya all.

Chcjalbym jeszce dodac ze zabijanie nas   jest ogolnie bez powodu sztuka dla sztuki.

Opublikowano

Wyraznie widac ze Admin sprzyja jednej nacji i nic nie robi sobie ze zgloszen innych graczy na agresje i bezpodstawne kilowanie. No coz to zmierzch tego serwera.

Opublikowano

PK - to część tej gry i chyba najważniejsza, jeżeli nie ma tego w regulaminie jakoś ustosunkowane to jest jak jest

Ja nie gram ze względu na to że kolega opowiadał - łatwiej o EXC niż normalne itemy, goldy można zbugować na kamieniach

Wiec jeżeli większość serwera lata w exc to trochę przykre

Wigle - JonHson BK 310+  Guild  Libra, PANCERNI, RedRain, EternoBR, BLKpearl

 

serwery prywatne nick   Khamus, KazzZ

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...