Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie moge grac na feather przez mody a mam wszystkie off wyskakuje co chwila to okno


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pomoze mi ktos z tym?

odinstalowalem i zainstalowalem nic

wylogowalem sie i zalogowalem nic

naprawilem wersje gry nic

zmienialem wersje nic

wylaczylem wszystkie mody nic

usunalem wszystkie mody nic

na innych launcherach tez tak sie dzieje ale na nie wbija normalnie do gry ale nie moge wejsc na zaden serwer multiplayer zwykly launcher,badlion,lunar,blazingpack,crystal nic

pomoz mi ktos bo ja juz nie wiem co mam robic

prosilem o pomoc administracji feather ale dostalem muta za to ze chcialem odtrzymac pomoc [ muta na nie wiem ile dostalem pozdro zapewne na zawsze bo pingowalem pare razy adm z 10-15]

prosilem tez administracje feathera na pv ale mi nie odpowiedzieli

wszystko robilem

kartke graficzna zaaktulizowalem

sprawdzialem antywirusa

sprawdzilem poradniki na yt ale jest tam maksymalnie do napraw gre i nic nie ma na ten temat

jakby mi ktos pomogl to bym normalnie go pocalowal bo probuje to naprawic od jakis 8godzin i nic

prosze ladnie o pomoc dziekuje pozdrawiam

Zrzut ekranu 2024-06-08 210303.png

Opublikowano

Źródło problemu jest albo po stronie launchera feathera, albo po stronie twojego systemu. Jeśli gra uruchamia się poprawnie z vanillowego launchera od microsoftu, to najwyższy czas by wrzucić feathera do kosza. Jeśli potrzebujesz dla niego jakiejś alternatywy to łap: https://github.com/Helios3991/catnip

Jeśli na launcherze od microsoftu bez żadnych modyfikacji i na najnowszej wersji vanillowego klienta problem także występuje, znajdź w folderze '.minecraft' plik 'hs_err_pid' i wyślij go tutaj.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 10.06.2024 o 22:49, Helios1993 napisał:

Źródło problemu jest albo po stronie launchera feathera, albo po stronie twojego systemu. Jeśli gra uruchamia się poprawnie z vanillowego launchera od microsoftu, to najwyższy czas by wrzucić feathera do kosza. Jeśli potrzebujesz dla niego jakiejś alternatywy to łap: https://github.com/Helios3991/catnip

Jeśli na launcherze od microsoftu bez żadnych modyfikacji i na najnowszej wersji vanillowego klienta problem także występuje, znajdź w folderze '.minecraft' plik 'hs_err_pid' i wyślij go tutaj.

czyli da sie to naprawic?

 

Opublikowano
14 godzin temu, Rafalek_L1 napisał:

czyli da sie to naprawic?

 

Jak już napisałem, jeśli na vanillowym launcherze gra uruchamia się prawidłowo to rozwiązaniem problemu jest usunięcie feathera.

Opublikowano
W dniu 24.07.2024 o 10:53, Helios1993 napisał:

Jak już napisałem, jeśli na vanillowym launcherze gra uruchamia się prawidłowo to rozwiązaniem problemu jest usunięcie feathera.

a mi sie nadal pojawia

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...