Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukiwani GM/Moderatorzy do projektu FENIX


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Cześć, poszukuję game masterów i moderatorów forum/discorda do projektu fenix -

serwer ma zagwarantowane MINIMUM ROK działalności bez jakichkolwiek resetów kont/itemów/itp bez względu na liczbę graczy online -

Jestem w stanie zagwarantować wypłatę w postaci kredytów na prywatne konto (jeżeli GM/moderator będzie grać na prywatnym koncie)

lub wypłatę w postaci jakiegoś giftu gry na steam/innej platformy/kodu allegro, lub pieniążków na paypal (do ustalenia)

Zgłoszenia można wysyłać tutaj na prywatną wiadomość, lub discord: @xcinu. ewentualnie e-mail - [email protected]

Proszę stosować się do wzoru, z góry dziękuję! 🙂

 

1. Imię lub nick (w jaki sposób mam się do Ciebie zwracać)

2. Na jakich serwerach MU Online grałeś, oraz pod jakim nickiem?

3. Czy masz doświadczenie z komendami GM?

4. Napisz kilka słów o sobie (nie jest to konieczne)

5. Czego oczekujesz ode mnie (administratora)?

6. Czy chciałbyś coś wprowadzić do projektu fenix? (jakieś konkretne ustawienie, cokolwiek)

7. Czy będziesz grać na prywatnym końcie?

Edytowane przez Cinu.
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

 

1. Pan Admin.

2. To będzie mój pierwszy.

3. Co nieco potrafię. 

4. 

5. Wypłaty, może być w formie subskrypcji na wybranych OF.

6. Nie rozumiem pytania.

17. Oczywiście, przecież po to się zostaje adminem ....

Opublikowano (edytowane)

1. monsune

2. Nigdy nie grałem, zamierzam się nauczyć bo MU zawsze mnie pociągało.

3. Administrowałem dużym serwerem WoW-a przez ładnych parę lat, nie wiem czy którakolwiek gra ma więcej komend, także myślę, że przyuczyłbym się szybko.

4. Duże doświadczenie w moderacji, m.in. jako koordynator modów na PEB-ie, a także w administracji wspomnianym serwerem WoW-a. Na dokładkę administracja ts-3.pl przez 10+ lat. Jestem ogarnięty, dokładny, miły dla zwierząt, nie piję alkoholu, a poza tym cierpię na nadmiar wolnego czasu. Tak więc jeżeli mógłbym połączyć przyjemne z pożytecznym w ciekawym i stabilnym projekcie to właściwie czemu nie.

5. Komunikatywności i szybkiej ścieżki dostępu w sprawach pilnych.

6. Jestem mocno kreatywny, więc niewykluczone, że coś zwróci moją uwagę.

7. Chętnie, oczywiście ściśle incognito i czysto casualowo, chciałbym się nauczyć w MU.

 

 

Edytowane przez monsune

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...